İskeçe’de kısa zamanda 4 trafik kazası

Batı Trakya - 04-04-2022 10:31 1370 kez okundu.

İskeçe’de kısa zamanda 4 trafik kazası

İskeçe’de meydana gelen trafik kazaları sonucunda 32 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti. Kazalarda iki kişi de yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Son günlerde meydana gelen trafik kazalarının ilki İskeçe-Portolagos yolunda Cuma günü öğleden sonra meydana geldi. İskeçe çıkışında Hristiyan mezarlığının önünde bir araç ile bir motosiklet çarpıştı. Genç yaştaki motosiklet sürücüsü yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Gencin hayati tehlikesi olmadığı bildirildi.

İskeçe’deki ikinci kaza Cumartesi sabahı yine İskeçe-Portolagos yolunda meydana geldi. Bu kez Flamingo alışveriş merkezi önünde meydana gelen kazada iki araç ciddi şekilde çarpıştı. Ciddi maddi hasarların meydana geldiği kazada yaralanan olmadı.

İskeçe’deki üçüncü kaza ise Avdira-Pezoula yolunda meydana gelen ve 32 yaşındaki gencin yaşamını yitirdiği kaza oldu. Motosikletiyle karşı yönden gelen araca çarpan genç sürücü metrelerce uzağa savrularak yaşamını yitirdi.

Dördüncü ve son kaza yine Cumartesi günü İskeçe-Şahin yolunda İskeçe çıkışından 200 metre sonra meydan geldi. Aracının kontrolünü kaybeden sürücü önce yolun diğer tarafındaki beton duvara çarptı. Ardından takla atan araç yolun diğer tarafına savruldu. Aracın sürücüsü olaydan yara almadan kurtuldu. Ancak araçta bulunan annesi itfaiye ekiplerinin yardımıyla araçtan yaralı olarak çıkarılarak İskeçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı bayanın hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. 

DİĞER HABERLER
BU DA OLDU; İSKEÇE ORMAN MÜDÜRÜLÜĞÜ'ÜN KAMYONETİ ÇALINDI

BU DA OLDU; İSKEÇE ORMAN MÜDÜRÜLÜĞÜ'ÜN KAMYONETİ ÇALINDI

22-06-2022 - Batı Trakya

İSKEÇE KOYUNKÖY'ünde CİNAYET

İSKEÇE KOYUNKÖY'ünde CİNAYET

22-06-2022 - Batı Trakya