En iyi Ücretsiz VPN Uygulaması - Touch VPN

Türkiye - 31-10-2021 11:39 904 kez okundu.

En iyi Ücretsiz VPN Uygulaması - Touch VPN

Touch VPN uygulaması; proxy tabanlı bir VPN programı olarak hizmet vermektedir. Touch VPN tüm siteler için kolay erişim imkanı sunması ile bilinmektedir. Bu nedenle çok sayıda kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Günümüzde internet mecralarında geçirilen vakit çok uzundur ve kişisel bilgilerden ödeme bilgilerine varana kadar çok çeşitli bilgiler internete yüklenmektedir. Dolayısıyla bu mecralarda gizlilik ve güvenlik öğeleri oldukça önemlidir. Touch VPN programı çeşitli güvenlik ve gizlilik dikkat etmeyi amaçlar.

VPN programı temel olarak yasaklı olan yani girişine izin verir, yani çeşitli sitelere giriş imkanı tanır. Bunun dışında mevcut bir hacker saldırısından korunmayı amaçlamak için de kullanılabilir. Touch VPN temel olarak verilmekte olan herhangi bir site içerisinde kullanıcının IP adresini görünmesini engeller. Bu nedenle web sunucusuna ait IP adresi gösterilmektedir. Kullanımda çok etkili olan bu ayrıntı kullanıcıların kendisini güvende hissetmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Touch VPN APK

 Touch VPN APK başta olmak üzere uygulama ile ilgili çok çeşitli ayrıntılar merak konusu olmaktadır. Aslında uygulamanın indirilmesi ve kullanımı oldukça basittir. Sanal ve özel ağ sistemlerini kullanıcıya sunarak 7 farklı sonucu ile hizmet vermeyi sürdüren Touch VPN uygulamasında; kullanıcı giriş yaptıktan sonra istediği sunucuyu tercih edebiliyor. 

Sunucuların İsveç, İngiltere, Kanada, ABD’de, Fransa, Danimarka ve Hollanda da bulunduğu bilinmektedir. İndirmeve kurulumun gerçekleştirilmesinin ardından istenilen sunucu çeşidi seçilebilir. Site dahilinde kullanıcılar anonim olarak diğer sitelere giriş yapabilir.

Uygulamanın indirme adımları oldukça pratiktir. Ücretsiz bir program olarak konulması nedeniyle oldukça yoğun bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bununla birlikte sınırsız bant genişliği ve hız hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Çok sayıda VPN uygulamasının tersine program içinde kişinin erişimini kısıtlamak da olan ya da kullanımı zorlaştıracak unsurlar bulunmaz.

 Pek çok alanda şifreleme özelliği kullanması nedeniyle kullanıcılar tarafından daha güvenilir bir sistem sunmayı amaçlamaktadır. Touch VPN uygulamasının indirilmesi ve kurulumun gerçekleştirilmesi öncelikle yapılması gereken işlemlerdir.

Ardından kolay bir biçimde kullanıma başlanabilir.Touch VPN uygulamasını indirmek için İndirgeek sitesini ziyaret edebilir ve pratik bir biçimde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Touchvpn indir

DİĞER HABERLER
Güzellik Uzmanlığı Ustalık Belgesi Nasıl Alınır?

Güzellik Uzmanlığı Ustalık Belgesi Nasıl Alınır?

16-06-2022 - Türkiye

168 göçmen ile 2 organizatör yakalandı

168 göçmen ile 2 organizatör yakalandı

05-04-2022 - Türkiye