Ücretsiz En iyi VPN Programı Ultrasurf Nedir?

Türkiye a - 17-04-2020 16:43 4472 kez okundu.

Ücretsiz En iyi VPN Programı Ultrasurf Nedir?

Ultrasurf, bilgisayara kurmaya gerek duymadan, servis sağlayıcıları ya da internet siteleri tarafından erişimi yasaklanan web sitelerine ulaşılmasına sağlayan bir proxy programıdır. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Ultrasurf, Çin hükümetinin pek çok web sitesine sansür koyması nedeniyle bir grup Çinli yazılım mühendisi tarafından tasarlanmış güvenilir bir programdır.

Ultrasurf Özellikleri Nelerdir?

Ultrasurf programının en önemli özelliklerinden biri kullanıcı gizliliğini korumasıdır. Diğer bir deyişle, ziyaret edilen web siteleri ile kullanıcının bilgisayarı arasındaki bağlantı güçlü şekilde şifrelenir. Böylece bağlanılan web sitesi, kullanıcının internet alışkanlıkları, kullanıcı davranışları, hangi lokasyondan bağlandığı, hangi işletim sistemine sahip olduğu, kullanılan tarayıcı, ekran çözünürlüğü gibi daha pek çok bilgi şifre ile koruma altına alınır. Yani Ultrasurf, kullanıcıların tamamen anonim şekilde internet sitelerinde dolaşmasına imkân tanır.

Yaklaşık 20 yıldır güvenle kullanılabilen Ultrasurf, günümüzde 180'den fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Günlük 8.000 GB'dan fazla trafik verisi ile yaklaşık 800 milyondan fazla tıklama alır.


Ultrasurf Programını Neden Kullanmalıyım?

Programın kullanılması oldukça basittir. Herhangi bir kurulum dosyası gerektirmeden, tek bir .exe programı ile kolayca çalışır. Böylece dosyayı bir flash bellek ile yanınızda taşıyabilir ve her bilgisayarda kolayca kullanabilirsiniz. Program çalıştırıldıktan hemen sonra kendi sunucuları üzerinden internet erişimine başlar. Yasaklı ve kısıtlı web sitelerini istediğiniz gibi görüntüleme imkânı sağlar.

Ultrasurf programının güvenlik duvarlarını atlatabilme özelliği de vardır. Böylece Türkiye üzerinden erişimi tamamen engellenen web siteleri de kolayca tıklanabilir. Bağlanılan web siteleri hiçbir şekilde IP ve kullanıcı bilgilerinizi göremez.

Yerel ağlar üzerinden yasaklanan web sitelerine bağlanmak için de Ultrasurf kullanılabilir. Örneğin, çalıştığınız iş yeri sosyal medya hesaplarını kısıtlamışsa, Ultrasurf ile Facebook, Twitter ya da Instragram hesaplarınıza kolayca bağlanabilirsiniz. İnsanların en fazla kullandığı vpn uygulamalarını merak ediyorsanız indirgeek.com'u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ultrasurf indir - https://indirgeek.com/ultrasurf/

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a