Ev Temizliği Şirketi

Türkiye a - 17-03-2020 15:37 3069 kez okundu.

Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği şirketi olan Göztepe Temizlik, 15 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekte. Firma, ev temizliğinin öneminin bilincinde ekibiyle doğru, güvenilir ve etkili temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Sağlıklı bir yaşam için temizliğin şart olduğu bu hayatta günümüzün en verimli kısmını geçirdiğimiz evlerimizin temiz ve sağlığa uygun olması önemli. Günümüz şartlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman ev sahiplerinin ev temizliği için yeteri kadar vakit ayıramadığını görüyoruz. İnsanlar, detaylı ev temizliği için yeteri kadar vakit ayıramadığı gibi enerji harcamaktan da kaçınıyor. İhtiyaç doğrultusunda hizmet vermeye başlayan firma ise detaylı ev temizliği hizmeti veriyor. Evinizin temizliği için Göztepe Temizlik şirketiyle 0216 478 58 12 numaralı telefondan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ev Temizliği İçin Neden Şirkete İhtiyaç Duyulur?

Çalışma hayatına sahip olan insanlar mesai saatleri dışında kalan süreyi verimli bir şekilde değerlendirmek ister. Bu nedenle ev temizliğine gerekli vakti ayıramaz. Çalışan kesimle birlikte rahatsızlığı olan ve belirli bir yaşın üstündeki insanlar da ev temizliğine vakit ayıramıyor. Bu gibi nedenlerden dolayı ev temizliği şirketi tercih ediliyor. Tercih edilen şirket ihtiyaca ve isteğe uygun olarak temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

Ev Temizliği Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev temizliği için şirket tercihi yaparken acele karar vermemenizde fayda var. Evinizi temizlemek için gelecek olan ekip hakkında bilgi sahibi olmamanız, firmayla iletişim kurarken zorluk yaşamanız ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlara neden olabilir. Evinizin güvenliğini sağlamak ve etkili temizlik hizmetinden faydalanmak için mutlaka doğru tercih yapmanız gerekir. Peki, doğru şirketi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

 • İşinde profesyonel ekip
 • Güvenilir firma
 • Kısa sürede etkili hizmet
 • Uygun fiyat

Temizlik için tercih edeceğiniz firmanın evinizin içinde vakit geçireceğini unutmamalısınız. Bu nedenle güvendiğiniz ve emin olduğunuz firmayı tercih etmeniz gerekir. Eğer yanlış firma tercihi yaparsanız maddi ve manevi zarara uğrama olasılığınız oldukça yüksek. Firmanın sektörde bulunduğu süreci inceleyebilir, firma hakkında genel bir araştırma yapabilirsiniz. Eğer mümkünse temizlik için görevlendirilecek ekiple görüşebilir, değerlendirebilirsiniz. Tecrübeli bilgi ve birikim sahibi firma işin ciddiyetinin farkında olacağı için eksiksiz ve kusursuz temizlik hizmeti verecektir. Firmanın temizlik işlemlerini vaktinde tamamlaması da önemlidir.

Gereğinden fazla uzayan temizlik süreci sizi zor durumda bırakabilir. Aynı zamanda anlaşma yapacağınız firmanın ne çok yüksek ne de çok düşük fiyatlarla çalışmaması gerekir. Çünkü yüksek fiyatlar maddi zorluk yaşamanıza neden olurken düşük fiyatlar da etkili temizlik hizmetinden faydalanmamanızı sağlar. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz Göztepe Temizlik şirketi yılların bilgi ve birikimiyle işini profesyonellikle yapmaktadır. Firmada görevli temizlik ekibi her zaman müşteri gizliliğini ön planda tutar. Ekip, ev içinde ve dışında sadece üzerine düşen görevi yerine getirir. Asla müşteri güvenliğini ve memnuniyetini riske atacak davranışlar sergilemez.

Geniş Kapsamlı Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği dediğimiz zaman aslında genel bir tabirden bahsetmiş oluruz. Oysa ev temizliğinin içinde farklı kategoriler bulunmaktadır.

 • Mutfak temizliği
 • Mevsimlik temizlik
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Taşınma öncesi ve sonrası temizlik

Genel olarak baktığımız zaman ev temizliğinin içinde farklı kategorilerin yer aldığını görürüz. Göztepe Temizlik tarafından ev sahiplerine sunulan ev temizliği ise geniş kapsamlıdır. Firmanın sizlere sunduğu temizlik hizmetlerinden ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda detaylı olarak faydalanabilirsiniz. Öncelikle inşaat sonrası ev temizliği zor bir iştir. İnşaat sonrası kirden, tozdan ve lekelerden kurtulmak için özel kimyasalların kullanılması gerekir. Firma, yüksek kaliteye sahip kimyasallar sayesinde inşaat sonrası ev temizliğini en iyi şekilde tamamlar.

Ekip, binanızı genel olarak temizlediği gibi bahçe temizliğini de yapmaktadır. Aynı zamanda evin yani binanın içindeki merdiven, duvar, kapı ve pencereler de temizlenmektedir. Eğer ev temizliği için istediğiniz çalışma genel değil de belirli yerler içinse ihtiyacınız doğrultusunda firmadan yardım alabilirsiniz. Ekip sadece mutfak temizliği ya da oturma odası temizliği de yapmaktadır. Mevsimlik temizliklerde tecrübe sahibi ekibi güvenle tercih edebilirsiniz. Ev içinde yapılması gereken tüm temizlik işlemleri sizlerin isteği doğrultusunda eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Evinizi taşımak istediğiniz zaman taşınma öncesi ve sonrası yapılması gereken temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ev Temizliği Şirketi Hangi Sıklıkla Temizlik Yapmakta ?

Göztepe Temizlik 7/24 aktif olarak hizmet veriyor. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firma ile iletişime geçebilir, istediğiniz sıklıkla temizlik yaptırabilirsiniz. Firmanın temizlik aralığı şu şekildedir;

 • Günlük temizlik
 • Haftalık temizlik
 • Aylık temizlik
 • Mevsimlik temizlik
 • Tek seferlik temizlik

İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmanın sizlere sunduğu temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firma, her alanda başarılı sonuçlar elde etmek için farklı kimyasallar kullanmakta. Aynı zamanda özel makineler kullanan firma amaca uygun araç gereçlerle en iyi temizlik işlemlerini yapmakta.

Uygun Fiyatlı Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği şirketi olan Göztepe Temizlik, müşteri memnuniyetini korumak adına uygun fiyat aralığında hizmet vermekte… Firma müşteri için doğru fiyatları belirlerken temizliğin yapılacağı alanı ve o alanda çalışacak ekip sayısını göz önünde tutuyor. Bir odanın temizlik fiyatı ile bir evin temizlik fiyatı aynı olmayacağı gibi temizliğin bitme süresi de aynı olmuyor. Eğer ev temizliğinde detaylı işlemler çok fazla yoksa gün içinde temizlik bitmiş oluyor. Sizler de temizlik için evinizi emanet edecek firma arayışı içindeyseniz 0530 964 99 37 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmada görevli ekip adresinize gelerek gözlem yapar, yapılan gözlem sonucuna göre temizlikte görevli kişi sayısını belirler, temizliğin ortama ne kadar süreceğini söyler ve sizlere en doğru fiyatı verir.

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a