Sigara Nasıl Bırakılır?

Türkiye a - 20-01-2020 14:03 2586 kez okundu.

Sigara Nasıl Bırakılır?

Sigara nasıl bırakılır sorusuyla ilgili sigara tiryakileri araştırma yapmaktadır. Ancak bu konu hakkında uygulanacak bazı bireysel yöntemlerin yanı sıra profesyonel hizmetlerin de alınması gerektiği unutulmamalıdır. Öte yandan sigarayı bıraktıktan sonra vücudun vereceği tepkiler ve bir süre sonra sağlıklı yaşama kavuşma süreci, insanlardaki hayat kalitesini de artıracaktır. Allen Carr Türkiye sayesinde sigara nasıl bırakılır sorusunun yanıtlarını alabilecek ve sağlıklı bir hayata kavuşmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Sigara Bırakılabilir mi?

Sigara bırakmak sanıldığı kadar zor değil. Elbette bilimsel olarak kanıtlanmış bazı süreçlerin yerine getirilmesi gerekecek. Allen Carr’ın resmi web sitesi olan www.allencarr.com.tr üzerinden yapacağınız başvurular sayesinde artık seanslara katılarak bu sürece dahil olabilirsiniz. Üstelik sigarayı bıraktıktan sonra tükettiğiniz ürünlerden çok daha fazla tat alabilecek ve nefes kontrolünüzü de sağlayabileceksiniz.

Allen Carr Türkiye, sigarayı bırakmak için kendini hazır hissetmeyenlere oldukça güzel seçenekler sunmaktadır. Öncelikle sigarayı bıraktıktan sonra birtakım durumlarda değişiklikler yaşanır. Bazı insanlar sigarayı bırakma işinin kafada bitmesi gerektiğine inanırken bazıları da konusunda uzmanlardan yardım almayı tercih eder. Yine bu süreçte sigaranın kronik olduğunu düşünenler de olacaktır. Son olarak kendini bir zaman zarfı ile kısıtlayan yani birkaç ay içinde bırakacağını söyleyen insanlarla da karşılaşılabilir. Aslında yapılması gereken tek şey, Allen Carr Türkiye’nin hazırladığı seminerlere katılmaktır.

Allen Carr Sigarayı Bırakma Seminerleri

Sigara elbette destek alınmadan bırakılacak zararlı bir alışkanlıktır. Ancak seminer desteğiyle çok daha kısa sürede sigaradan kurtulmak mümkündür. Bu konuda çalışmalar gerçekleştiren ve ünlülerin bile başvurduğu Allen Carr, grup, birebir ve online seminerler düzenleyerek bireyleri sigara alışkanlığından kurtarmaktadır. Bu süreç alkol tüketen bireyler için de geçerlidir.

Öncelikle Allen Carr’ın sunduğu grup seminerlerinde neden sigara içtiğinizin farkına varabilir ve neden bırakmanız gerektiğinin yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Ortalama 20 kişilik sınıflarda yapılan bu seminerler 6 saattir. Allen Carr’ın merkezinde sunulan bu seçenek sayesinde sigarayı bırakmanın en etkili yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Üstelik bu seçenekte terapist desteği de sunulmaktadır.
 

Talep eden bireyler online seminere de katılabiliyor. Dilediğiniz her platformdan ulaşabileceğiniz online seminere 30 gün boyunca erişim hakkınız var. Ayrıca 7/24 online olarak da eğitimlerden faydalanabiliyorsunuz. Bir diğer seçenek ise birebir seminer. Aslında en etkili yöntem olarak sadece siz ve Allen Carr terapistinin olacağı bir ortamda sigara bırakma yollarına dair tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz. Allen Carr Türkiye bu süreçte 2 ek destek seminer hakkı da tanıyor.

Sigarayı bırakmak için başvuracağınız Allen Carr’ın kurumsal seminerleri de mevcut. Firma çalışanlarına özel olarak sunulan bu seminerlerde sigaranın kurum bütçesine ve çalışanlarına etkisi anlatılmaktadır. Ayrıca sigarasız kurum projesi için yapılması gerekenler de uzmanlar eşliğinde paylaşılıyor. O halde sigarayı bırakmanın göründüğünden zor olmadığını anlamak için Allen Carr Türkiye ile daha fazla vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz.

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a