Mustafa Eraslan Ürünleri Nelerdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr.Mustafa Eraslan ürünleri ve detaylar.

Türkiye a - 15-10-2019 11:20 3746 kez okundu.

Mustafa Eraslan Ürünleri Nelerdir?

İnsanlar, reçetelerle sahip oldukları ve uzmanlar tarafından önerilen tedavi yöntemlerini uygulamalarının yanı sıra, bitkisel tedavilere de yine uzman görüşleri çerçevesinde yönelmektedir. Bu konuda en önemli isimlerden birisi olan Mustafa Eraslan, doğal ürün içerikleri ile gıda takviyesi alanında hizmet veren kibarlı markasının kurucuları arasında yer almaktadır. Bitkisel tedavi ve gıda takviyeleri ile ilgili olarak çalışmalarını iyi bir eğitim hayatının ardından sürdürmekte olan Dr.Mustafa Eraslan, 1963 İstanbul doğumludur.

Lise eğitiminin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak, yurt içinde ve yurt dışında bitkisel tedavi yöntemleriyle uğraşmakta olan Dr.Mustafa Eraslan, kibarlı markası ile adından oldukça sık söz ettirmektedir. Sizler de bu ürünlerin detaylarını, nelere iyi geldiğini ve ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin sizler için uygun olup olmadığını öğrenebilmek için internet siteleri üzerinden bilgi alabilir ve resmi satış kanalları üzerinden ürün temini yapabilirsiniz. Orijinal paketlerinde satışa sunulan ürünlere, bu resmi satış kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Panax Ürünlerine Nasıl Sahip Olurum?

Kibarlı ürünlerini almak isteyenler, bu ürünlere resmi siteler üzerinden ulaşabilirsiniz. Hologramlı ve barkod numaralı ürünlere ulaşabilir, ürün içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kibarlı Panax ürünleri tamamen doğal bitkisel ürün içerikleri ile sizlere sunulmaktadır. Set veya tekli olarak temin edebileceğiniz bu ürünleri, 8 saat arayla günde toplam 3 adet kullanmalısınız.

Ayrıca gebe ve emziren bayanların doktor izni ile kullanması gereken Kibarlı ürünleri, 65 yaş ve üzeri kişilerim 12 saat ara ile günde 2 adet kullanması gerekmektedir. GTHB tarafından onaylı olan ve Türk Gıda Kodeksine Uygun olarak üretilen Kibarlı ürünleri, sağlık açısından zararlı bir ürün içermemektedir. Resmi kanallar üzerinden barkodlu ve seri numaralı ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.marmaragazetesi.com/doktor-mustafa-eraslan-kibarli-panax-463580h.htm

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a