Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ve Kredi İşlem Detayları

Türkiye a - 02-07-2019 18:43 1920 kez okundu.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ve Kredi İşlem Detayları

Ziraat Bankası diğer bankalara nazaran köklü bankalardan biridir. Geçmişten beri başarıyla faaliyetlerini sürdürerek günümüze kadar gelmeyi başarmış bankalardan biridir. Müşteri portföyü oldukça geniş olan bankanın herkese hitap edebilecek kampanyaları ve avantajları mevcuttur. Bu nedenle Ziraat Bankası gencinden yaşlısına herkes tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Ziraat Bankası kişinin tüm finansal taleplerini karşılayacak imkanları vardır. Kredi ihtiyacı, kredi kartı ihtiyacı, mevduat hesapları ve diğer finansal işlemleri Ziraat Bankası’ndan yapmanız mümkündür. Bankanın mobil veya internet şubesi oldukça sık kullanılmaktadır. Banka, müşterilerinin işlemlerini en kısa sürede yapmak için internet bankacılığına büyük önem vermektedir. Yazımızın devamında Ziraat Bankası ile ilgili müşteri hizmetleri, kredi hesaplama ve internet şubesi gibi konular üzerinde durulacaktır. Detaylı bilgi için www.bankavekrediler.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat olarak hizmet vermektedir. Banka ile ilgili yapacak bir işlem olduğunda günün her saatinde müşteri hizmetleri temsilcisinden yardım almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralarını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden genellikle hızlı ve kolay işlemler gerçekleştirilmektedir. Örnek verecek olursak; kredi veya kredi kartı başvurusu, OGS işlemleri, bankacılık işlemleri, şifre alma, şifre değiştirme ve faiz veya kurlar ile ilgili güncel işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerine beklemeden direk bağlanmak istendiğinde 0 tuşuna basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Acil oluşan nakit ihtiyaçları için akla bankalardan başka bir şey gelmemektedir. Bankalar acil ihtiyaçlar için kişilere kredi imkanı sağlamaktadır. Artık kredi çekmek için kefile ihtiyaç yoktur. Aranan şartlar son birkaç aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız ve kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu geçmişteki finansal karnenizi göstermektedir. Ödemelerinizin düzenli ve eksiksiz olması kredi notunuzu olumlu etkilemektedir. Ziraat Bankası kredi hesaplama için taşıt, konut ve ihtiyaç kredilerinden hangisini çekeceğinize karar vermenizdir. Hepsinin faiz oranı birbirinden farklıdır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için %1,75, taşıt kredisi için %1,71 ve konut kredisi için %1,45 faiz oranıyla kredi vermektedir. Kredi vadeleri maksimum 120 aydır. 120 ay sadece konut kredisi için verilmektedir. Diğer krediler için maximum 60 ay verilmektedir. Kredi ihtiyacınız İçin müşteri hizmetlerini arayarak, bankaya SMS göndererek, Ziraat Bankası’nın resmî internet sitesindeki formu doldurarak veya bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi

Ziraat Bankası internet şubesi anlamında kendini çok geliştiren bankalardandır. Müşteri memnuniyetini daha da arttırmak için sürekli yenilikler yapılarak internet bankacılığı geliştirilmektedir. İnternet bankacılığından birçok işlemi şubeye gitmeden yapmanız mümkündür. İnternet bankacılığında, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, vadeli-vadesiz hesap açma, para gönderme (EFT veya havale yapma) ve diğer işlemleri kolaylıkla yapmanız mümkündür. Ziraat Bankası çağrı merkezindeki ve şubelerdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla daha birçok işlemin internet bankacılığı ile halledilmesi için bu bankacılık sistemini geliştirmeye özen göstermektedir.

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a