Dinlenme Yatakları

Türkiye a - 29-06-2019 15:45 1636 kez okundu.

Dinlenme Yatakları

Spa Wellness sektörünün en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan dinlenme yatakları, maksimum yumuşaktaki sentetik deri yapısı, motorlu ayarlanabilen eğim özelliği, 1000 adet farklı renk tonu, maksimum rahatlıkta okuma için opsiyonel okuma lambası ve boyun desteği sayesinde kullanıcılarına maksimum düzeyde avantajlar sunuyor. Kolay kullanımlı olan dinlenme yatakları bu sayede yalnızca firmalar tarafından değil bireyler tarafından da tercih ediliyor.

Seçenekler

Pekçok seçenekler sunan dinlenme yatakları otomatik kapatma üzerinden akıllı termo ısıtma sistemi, maksimum 2 farklı renk seçeneği mevcut olması, sentetik ya da poliüretan yapılı deri, Ferrari Steamskin Top Logo tasarımı gibi seçenekler sunuyor.

Teknik Bilgiler

En iyi fiyat tarifesinden satışa sunduğumuz dinlenme yatakları giriş yüksekliği 45 santimetre, projeksiyon uzunluğu 190 santimetre, genişlik 70 santimetre, yatak yüzeyi yükleme potansiyeli 160 kilogram olarak sunuluyor. Standart müzik çalar cihazlarına bağlanma özelliğine sahip olan Audi Relax koltuk başı, özel renkli metal bileşenler, kolay fonksiyonların kontrol edilebilmesi için ayak pedalı özelliğine sahiptir.

Dinlenme Yatakları Online Sipariş

Garanti belgesi kapsamında satışa sunulan dinlenme yatakları profesyonel ve kaliteli kozmetik firmamız sitesinden 7/24 online olarak sipariş verilebilir. Dinlenme yatakları tek adet üzerinden sipariş verilebileceği gibi çoklu adet üzerinden de sipariş verilebilir.

Kaliteli kozmetik firması tarafından her bütçeye hitap eden fiyat tarifesinden satışa sunulan dinlenme yatakları hizmet bedeli ödemesi ise nakit ve banka kredi kartı üzerinden ek ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Kozmetik firmamız üzerinden dinlenme yatakları siparişi için kurumsal telefon hatlarımızdan ya da Whatsapp destek kanalımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Online iletişim formu doldurarak veya Whatsapp iletişim hattımızdan dinlenme yatakları hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir ve fiyat tarifesini öğrenebilirsiniz. Güne daha pozitif ve enerjik başlamanızı sağlayan dinlenme yatakları sayesinde tüm negatif durumlardan kalıcı olarak kurtulabileceğinizi garanti ediyoruz. Dinlenme yatak modellerimizi yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER
Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

Mülakatta Başarılı Olmanın İpuçları

04-08-2020 - Türkiye a

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

Jakuzi Kullanmak Beden Sağlığınıza İyi Gelecek

02-07-2020 - Türkiye a