Spor
Giriş Tarihi : 13-10-2016 04:25   Güncelleme : 13-10-2016 04:25

İSKEÇE AMATÖR FUTBOL MAÇ SONUÇLARI

İSKEÇE AMATÖR FUTBOL MAÇ SONUÇLARI

İSKEÇE AMATÖR FUTBOL TAKIMLAR BİRLİĞİ'nin (Ε.Π.Σ. ΞΑΝΘΗΣ) 2016-17 sezonu için düzenlediği liglerin 8 ve 9 Ekim tarihlerinde gerçekleşen maçların SONUÇLARI

A1 Ligi, 5. hafta
.Vistonida 3-3 Tıkızlı (Thalassia)
.Beyköy (Avato) 8-0 A.E.X.
.Mizanlı (Zigos) 5-1 Kırköy (Kirnos)
.Aspis 3-2 Horozlu (Petinos)
.Şahinspor 3-1 Kocamahmutlu (Magiko)

PUAN DURUMU
1-Beyköy (Avato) 13p
2-Şahinspor 12p
3-Mizanlı (Zigos) 12p
4-Kocamahmutlu (Magiko) 7p
5-Tıkızlı (Thalassia) 7p
6-Aspis 6p
7-Kırköy (Kirnos) 6p
8-Vistonida 3p
9-A.E.X. 1p
10-Horozlu (Petinos) 1p

A2 Ligi, 5. hafta
..Mandra 7-0 Sakarkaya (Leykopetra)
..Kerevizli (Selino) 5-1 Gencerli (Kentiti)
..Kocabaşı (Kutso) 4-2 Nea Amissos
..Kalfalar (Mirodato) 4-2 Taraşmanlı (Erasmio)
..Apollon (eski Kosinthos) 1-2 Yenice (Genisea)

PUAN DURUMU
1-Kocabaşı (Kutso) 12p
2-Mandra 10p
3-Kerevizli (Selino) 9p
4-Nea Amissos 7p
5-Apollon (eski Kosinthos) 5p
6-Yenice (Genisea) 4p
7-Taraşmanlı (Erasmio) 3p
8-Kalfalar (Mirodato) 3p
9-Gencerli (Kentiti) 2p
10-Sakarkaya (Leykopetra) -6p

B Ligi, 5. hafta
...A.PO.X. 0-2 Drosero
...Dinkler (Filia) 1-0 A.PO.EL.
...Gökçeler (Selero) 0-2 Y. Kireççiler (Atromitos)
...Sünnetçiköy (Sunio) 0-1 Taştepe (Melissa)
...Okçular (Toksotes) 1-4 Koyunköy (Kimmeria)

PUAN DURUMU
1-Drosero 15p
2-Koyunköy (Kimmeria) 13p
3-A.PO.EL. 9p
4-Okçular (Toksotes) 9p
5-Y. Kireççiler (Atromitos) 6p
6-A.PO.X. 6p
7-Dinkler (Filia) 6p
8-Sünnetçiköy (Sunio) 6p
9-Taştepe (Melissa) 3p
10-Gökçeler (Selero) -4p

C Ligi, 5. hafta
....Kozluca (Kotili) 4-1 Dolaphan (Sminthi)
....Arnavutköy (Kipseli) 2-0 Karaköy (Katramio)
....Redestos 2-2 Yeniköy (Stavrupoli)
....E. Kireççiler (Yeniden Doğuş) 1-2 Kozlar (Pigadia)
....Remviakos 0-3 Bratankova (Gorgona) ***hükmen
....Hemitli (Diomidia) --- repo

PUAN DURUMU
1-Kozlar (Pigadia) 12p
2-Hemitli (Diyomidya) 10p
3-E. Kireççiler (Yeniden Doğuş) 7p
4-Arnavutköy (Kipseli) 7p
5-Yeniköy (Stavrupoli) 6p
6-Karaköy (Katramio) 6p
7-Bratankova (Gorgona) 5p
8-Kozluca (Kotili) 4p
9-Redestos 4p
10-Dolaphan (Sminthi) 3p
11-Remviakos ***ayrıldı


KAYNAK

AdminAdmin