Türkiye
Giriş Tarihi : 08-10-2016 02:31   Güncelleme : 08-10-2016 02:31

DÜĞÜN SALONUNDA BIÇAKLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ 4 YARALI

Düğünde şarkı isteme nedeniyle iki grup arasında çıkan kavgada, bir kişi hayatını kaybederken dört kişi de yaralandı.

DÜĞÜN SALONUNDA BIÇAKLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ 4 YARALI

Türkiye Edirne’de meydana gelen olayda, düğün salonunda şarkı isteme yüzünden iki grup arasında bıçaklı kavgada çıktı, bir kişi hayatını kaybederken kavgaya karışan dört kişi de yaralandı.

Oyun havası isteyen F.K ve arkadaşları, müzisyenin istedikleri şarkıyı çalmasıyla pistte oynamaya başladı. Pistte oynayan başka bir arkadaş grubu da, çalan oyun havası yerine başka bir şarkı isteyince, iki grup arasında önce sözlü tartışma yaşandı. Ardından başlayan kavgada, bir anda düğün salonu karıştı. İki grup arasındaki kavga esnasında bıçakların çekilmesi sonucu, F.K. ile dört kişi bıçak darbeleriyle yaralandı. Bıçak darbeleriyle ağır şekilde yaralanan F.K. ve yaralı dört kişi, olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından, Acil Servise kaldırıldı. Ağır yaralanan F.K., hastane Acil servisinde hayatını kaybetti. Olayda yaralanan dört kişi, hastanede tedavi altına alındı.

Polis, olaya karışan diğer dört kişilik grubu gözaltına aldı. Olayla ilgili görgü tanıklarının ifadeleri alınırken, kamera kayıtlarına da el kondu.

Soruşturma devam ediyor.

KAYNAK

AdminAdmin