Batı Trakya
Giriş Tarihi : 11-12-2015 16:38   Güncelleme : 11-12-2015 16:38

KOZLUKEBİR BELEDİYESİ GELECEK LİSTESİ KINAMA!!

KOZLUKEBİR BELEDİYESİ GELECEK LİSTESİ KINAMA!!

KOZLUKEBİR BELEDİYESİ GELECEK LİSTESİ KINAMA:

 

"7 Aralık 2015 Pazartesi gecesi kimliği belirsiz kişiler tarafından Dostluk Eşitlik Barış Partisi binasına çirkin bir saldırı düzenlendiğini, saldırı sonuçunda büroların camları  kırılması, duvarlara yazıların yazılması ve en önemlisi Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın mehrum lideri Dr. Sadık Ahmet’in 20 yıl geçmesine rağmen hala aydınlatılamayan trafik kazasında kullandığı aracın çalınması bizleri derinden üzmüştür.
DEB Partisi’ne yapılan çirkin saldırı Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’na karşı yapılmış bir harekettir. Bu saldırı, azınlığa karşı olduğu kadar demokrasiye, barışa ve bölgenin huzuruna karşı da yapılmıştır.
Yaşanan bu üzücü olay nedeniyle Gelecek Listesi Ekibi olarak, başta merhum liderimiz Dr. Sadık Ahmet’in ailesine, DEB Partisi Genel Başkanı Sn. Mustafa Ali Çavuş’a vede tüm azınlığımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Bu çirkin saldırıyı gerçekleştirerek demokrasiye darbe vuran kimliği belirsiz kişi veya kişilerin emniyet yetkilileri tarafından bir an önce bulunmaları ve adalete teslim edilmelerini bekliyoruz.

KOZLUKEBİR BELEDİYESİ GELECEK LİSTESİ BAŞKANI
İBRAHİM ŞERİF VE EKİBİ"
 

AdminAdmin