Batı Trakya
Giriş Tarihi : 05-11-2015 09:22   Güncelleme : 05-11-2015 09:22

BAKAN MÜEEZİNOĞLU: ''İskeçe'de Şahin bölgesinden reaksiyon geldi'

BAKAN MÜEEZİNOĞLU: ''İskeçe'de Şahin bölgesinden reaksiyon geldi'

1 Kasım 2015 Pazar günü Türkiye'de yapılan erken genel seçimlerde Bursa'dan milletvekili seçilen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ÇINAR FM'de Radyo Medya programının konuğu oldu.

Çınar FM vasıtasıyla Batı Trakyalı hemşehrilerine seslenen Müezzinoğlu Batı Trakya'nın yarınlarının daha güzel olacağını belirtti.

Müezzinoğlu şöyle konuştu:

"SEÇMEN YENİDEN ORTAK TALEPLERE ÇÖZÜM ÜRETEN AK PARTİ'Yİ SEÇTİ"

"7 Haziran seçimlerindeki sonuçları vatandaşlarımız AK Parti'ye uyarı niteliğinde yöneltti. Milletle her zaman hukukunu ön planda tutan, vatandaşlarla iç içe olan partimiz bu uyarıyı dikkate alarak çabuk toparlandı. 1 Kasım genel seçimlere bu uyarı doğrultusunda hazırlandı. Demokrasinin gereği milletle yürüyen, milli iradenin hak ve hukukunu koruyan, vatandaşın güzünün içine bakıp onun ortak talepleri değerlendiren, çözüm üreten güçlü bir anlayış olunca da 1 Kasım erken genel seçimlerde seçmenimiz tekrar AK Parti dedi."

"BATI TRAKYA'NIN YARINLARI DAHA GÜZEL OLACAK"

"AK Parti'nin seçim zaferinin Balkanlardaki yansımasını da değerlendiren Müezzinoğlu, "Sonuçlar açıklandıktan sonra beni Balkanlardan Kasova'dan, Makedonya'dan, Bulgaristan'dan arayanlar oldu. Batı Trakya destekliyor ama destek vermede biraz ağır davranıyor. Bunun nedenini bilmiyorum ama özellikle İskeçe'de Şahin bölgesinden reaksiyon gelirken, Gümülcine'de destek gelmesi gereken merkezlerde sessiz takip var. Batı Trakyayı daha düzenli hale getirmemiz gerekiyor. Hiç kimsesin şüphesi olması Batı Trakya'nın yarınları daha güzel olacak.''

çinar fm

AdminAdmin