Batı Trakya
Giriş Tarihi : 14-07-2015 14:56   Güncelleme : 14-07-2015 14:56

Genç EYÜP’ün BAŞARISI… ŞAHİN SPOR’dan SKODA XANTHİ’ye

Genç EYÜP’ün BAŞARISI… ŞAHİN SPOR’dan SKODA XANTHİ’ye

İskeçe Şahin köyü futbol takımı Şahin Spor’da (EXİNOS SPOR) forma giyen Eyüp Hacı  Hasanoğlu başarılı futbolu ile dikkati çekerek İskeçe ilinin Yunanistan Superleague'de top koşturan takımı Skoda Xanthi’ye trasfer oldu. Skoda'nın U20 takımında ter dökecek.

Aslen yine Şahin köyünden olan 17 yaşında Eyüp Hacı  Hasanoğlu ilk futbolla yine şahin spor alt takımında tanıştı. Geçen sezona kadar da aynı takımda top koşturdu. Geçen sene İskeçe A amatör liginde Şahin Spor ile çok başarılı bir sezon geçirdi. Sezon boyunca 21 gol atarak takımın en skorer futbolcusu oldu. Orta saha ve gol yollarında yeteği ile dikkat çekti.

Genç kardeşimize başarılar diliyoruz. Allah utandırmasın.


Eyüp'ün sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli Şahin Spor yönetimine, değerli teknik kadro heyetine, saygıdeğer hemşehrilerime, uzaktan yakından bu mutlu haberimle gurur duyan, sevinen ve beni ister telefonla arayıp, ister sosyal medyadan tebrik edenlere sonsuz teşekkür ediyor ve minnettarlığı borç bilirim. Aynı zamanda bu güzel haberi halka duyuran basına sonsuz teşekkürlerimi belirtmek isterim. Şimdiye kadar bana vermiş olduğunuz desteklerle, gücüme güç kattınız ve bundan sonra da vereceğiniz desteklerle başarılarımı devam ettirmeye ve daha yüksek başarılara imza atmama yol açacaktır. Saygılarımla."


AdminAdmin