Batı Trakya
Giriş Tarihi : 29-04-2015 14:10   Güncelleme : 29-04-2015 14:10

Mustafçova köyünde Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Mustafçova köyünde Çocuklar Doyasıya Eğlendi

BTAYTD Kadın Aile ve Kültür Kolu Mustafçova Gençlik Derneği'nin katkılarıyla Mustafçova köyünde Çocuk Şenliği gerçekleştirdi.

BTAYTD Kadın Aile ve Kültür Kolu gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak "Başta, bizleri çok sıcak kucaklayan Mustafçova halkına, bu günü anlamlı kılan çocuklarımıza, bizleri bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan Mustafçova Belediyesi temsilcileri Adnan Peçenek ve Bahri Ramadan'a, sürpriz katılımlarıyla bizleri onurlandıran İTB başkanı Ahmet Kurt'a, Müftü Yardımcımız Ahmet Hraloğlu'na ve İskeçe Muzaffer Salihoğlu Ortaokul ve Lisesi sahibesi Saime Kırlıdökme'ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz Mustafçova Çocuk Şenliği'nde kız çocuklarımız ve genç kızlarımız şiirler okudular, çocuklarımız iki palyaço eşliğinde oyunlar oynayıp dans ettiler, yarışmalara katıldılar ve hediyeler kazandılar. Son olarak da şenliğe katılan yaklaşık 200 öğrencinin her birine balonlar eşliğinde hikaye kitapçıkları hediye edildi. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler." açıklamasında bulundu.