Spor
Giriş Tarihi : 11-04-2015 08:30   Güncelleme : 11-04-2015 08:30

Büyük Başarı, İskeçe Mutlu Sona Adım Adım.......

Büyük Başarı, İskeçe Mutlu Sona Adım Adım.......

İskeçe’nin ekibi Skoda Xanthi Yunanistan Kupasına emin adımlarla ilerliyor. Kaftancoglu standında konuk olduğu İraklis takımını deplasmanda 1-0 yenen İskeçe’nin temsilcisi büyük finale artık daha yakın.

 

 

İskeçe’nin ekibi kupanın favorisi gibi oynadığı maçta, konuk olduğu İraklis karşısında maçın daha ilk dakikalarından çok daha üstün bir futbol sergiledi. Maçı kazanarak evine büyük bir avantaj ile dönmesini bildi.

 

Maçta gözle görülür bir üstünlük sağlayan Skoda Xanthi daha 7. Dakikada Kleyton ile öne geçti 1-0. Golden sonra sonra ise maçın sonuna kadar bu skoru koruyarak gülen taraf oldu. İkinci yarıda ise beraberliği sağlamak isteyen İraklis çok daha atak görünmesine rağmen İskeçe’nin defansını aşamadı.

İskeçe’nin ekibi SKODA XANTHİ artık 30 Nisan günü İskeçe’de Rövanş maçını beklemeye koyuldu. Kimi spor yorumcusuna göre çok kırılgan olan 1 gol avatajı ve iç saha avantajı ile SKODA büyük finale adını yazdırmak istiyor.

 

Skoda Xanti İraklis takımını elemeyi başarırsa tarihinde bir ilke de imza atmış olacak. İskeçe’nin ekibi ilk defa Yunanistan kupası finalinde oynamış olacak.

AdminAdmin