Yunanistan
Giriş Tarihi : 30-03-2015 17:00   Güncelleme : 30-03-2015 17:00

Milli Futbolcular Ölümden Döndü

Milli Futbolcular Ölümden Döndü

Yunanistan Milli Takımı futbolcuları Vangelis Moras, Panayotis Tachidis ve Yannis Fetfatzidis'in içinde bulunduğu taksi Budapeşte'de kaza geçirdi. Taksi şoförü hayatını kaybetti.

29 Mart Pazar günü Macaristan ile karşı karşıya gelen Yunanistan, karşılaşmadan 0-0'lık beraberlikle ayrıldı. 30 Mart Pazartesi günü, İtalya'ya dönmeye hazırlanan futbolcular ise ölümlü bir kazaya karıştı.

3 FUTBOLCU KAZA YAPTI, TAKSİ ŞOFÖRÜ ÖLDÜ
Yunanistan Milli Takımı futbolcularından Vangelis Moras, Yannis Fetfacidis ve Panayotis Tachtsidis, 30 Mart Pazartesi sabah saatlerinde kaza geçirdi. Zincirleme kazanın yaşandığı olayda taksi sürücüsü hayatını kaybederken, 3 futbolcu kontrol amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı.

TAKSİ ARABAYLA ÇARPIŞTI
Macar medyasına yansıyan haberlere göre içinde Fetfatzidis, Moras ve Tachtsidis'i taşıyan taksi, bir arabayla çarpıştı. Kazada Milli Takımın futbolcuları hafif yaralanırken diğer arabadaki sürücünün yaşamını yitirdiği bildirildi. Fetfatzidis'in başına yara aldığı ve dikiş atıldığı belirtildi.

HAFİF ÇAPLI TRAVMA
Yunanistan Futbol Federasyonu tarafından da doğrulanan olay sonrası oyuncuların hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi. Kaza sonrası futbolculardan Yannis Fetfacidis ve Vangelis Moras’ın çeşitli bölgelerine dikişler atıldığı açıklanırken, Panayotis Tachtsidis'in ise hafif çaplı travma geçirdiği söylendi.

AdminAdmin