Türkiye
Giriş Tarihi : 23-03-2015 18:51   Güncelleme : 23-03-2015 18:51

THY Yine Avrupa'nın En İyisi

THY Yine Avrupa'nın En İyisi

Dört yıl üst üste Avrupa’nın en iyi hava yolu firması seçilen Türk Hava Yolları (THY), uluslararası alanda kazandığı prestiji daha yüksek seviyelere taşımak için çalışmaya devam ediyor.

Uçuş ağı dahilindeki 108 ülkeyle dünyanın en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi konumunda olan Avrupa’nın en iyi havayolu THY, Türk bayrağını dünyanın dört bir yanına taşıyarak Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlamaya devam ediyor.

Son dönemde özellikle Afrika, Güney Amerika ve Uzak Doğu’da açtığı yeni uçuş noktaları ile büyük bir atılım yapan THY, son 12 yılda kazandığı ivme ile dünya büyüme ortalamasını 3’e katlayarak dünya sıralamasında üst basamaklara tırmandı.

Onlarca uluslararası ödüle layık görülen THY, en prestijli kalite standartları değerlendirme kuruluşu olan Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri’nde 2014 yılında üst üste dördüncü kez "Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi" seçildi. Dünya’nın "En İyi Business Class İkram Servisi", "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" ve "Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi" ödülleri de yine bu yılki değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları’na verildi.

THY, Dünya Liderliğine Oynuyor

Türk Hava Yolları’nın dünyanın en iyisi olduğunu tüm dünyaya göstermek için Worldairlinesurvey.com adresine giderek oy kullanabilirsiniz!