Batı Trakya
Giriş Tarihi : 18-05-2014 07:06   Güncelleme : 18-05-2014 07:06

Edirne’de Görev Yapan Hakimler ve Savcılar’dan İskeçe Türk Birliği’ne Ziyaret

Edirne Savcısı Fahri Mutlu Tosun başkanlığında 25 kişilik bir heyet 17 Mayıs 2014 Cumartesi günü İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti.

Edirne’de Görev Yapan Hakimler ve Savcılar’dan İskeçe Türk Birliği’ne Ziyaret

Edirne Savcısı Fahri Mutlu Tosun başkanlığında yaklaşık 25 kişilik bir heyet 17 Mayıs 2014 Cumartesi günü İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti.

Heyet, İskeçe Türk Birliği Başkanı Av. Ramadan Nizam ve yönetim kurulu üyeleriyle vatandaşlar tarafından karşılandı.

Başkan Av. Ramadan Nizam yaptığı selamlama konuşmasında öncelikle Soma’da meydana gelen elim kazadan dolayı duyduğu üzüntüyü ifade etti ve tüm Türk milletine başsağlığı dilkelerini iletti.

Akabinde derneğin tarihçesi, hukuki süreci ve faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi ve bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra söz alan Edirne Savcısı Fahri Mutlu Tosun, İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etmiş olmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti ve kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Ayrıca, çocukluğundan beri kendisine anlatılan bu toprakları bizzat ziyaret etme imkanı bulmuş olması kendisine büyük mutluluk verdiğini belirterek, hukuki mücadelesinde İskeçe Türk Birliği’nin her zaman yanında olduklarını dile getirdi.