Batı Trakya
Giriş Tarihi : 24-09-2016 00:44   Güncelleme : 24-09-2016 00:44

Uzaktan Eğitim Programı

Uzaktan eğitim sistemi ile kurumların çalışanları arasında nerede olursa olursun sadece internet bağlantısını kullanarak

Uzaktan Eğitim ProgramıUzaktan eğitim sistemi ile kurumların çalışanları arasında nerede olursa olursun sadece internet bağlantısını kullanarak herhangi bir yatırım yapılmadan online şekilde eğitim ve toplantı ihtiyaçlarını karşılanabilmektedir. Bu eğitime katılanlar oldukları ortamdan akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar ile sadece bir internet bağlantısı ile eğitime katılmasını sağlanmaktadır.

 

Bu sistemin amacı genelde bankalar ve Gsm operatörleri gibi çalışanların eğitimini karşılamak için e-öğrenme veya e-eğitim yani internet üzerinden tek bir noktadan eğitimini sağlamaktır. Bu sistemin size en büyük faydası ve getirisi zaman ile mekan yönünden avantaj sağlayacağınız gibi maliyetiniz de düşük olmasıdır. Çalışanlarınıza veya bayilerinize verdiğiniz uzaktan eğitim kadar eğitimin planlanması ve ne şekilde verilmesi de önemlidir. Akılda kalacak ve anlaşılır bir eğitimin verilmesi yapılan işin sonucunun başarılı şekilde dönüşünün olmasını sağlayacaktır. [e]instein olarak verdiğimiz firmaların hazırladıkları eğitimin programını özel olarak hazırladığımız animasyon eğitimler ile oyunlaştırma yöntemi ile daha başarılı olmasını sağlıyoruz. Mobil uyumlu ve Motion Graphic ile üretme ile uzman ekibimiz size profesyonel eğitim süreç programı hazırlanmakta ve sunumu yapmaktadır. Siz sadece eğitimi verilecek bilgiyi bize sunuyorsunuz.

 

Uzaktan eğitime yeni bir boyut ve anlatım katarak firmaların çalışanlarına yönelik verecekleri eğitimin maliyetlerini hem düşürmek hem de daha etkili sonuçlar almasını sağlamak için iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitemiz: http://einstein.com.tr/

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Libadiye Cad. No:61 Kat:2 D:3

Üsküdar / İSTANBUL

Tel: 0216 461 62 00

AdminAdmin