Batı Trakya
Giriş Tarihi : 08-05-2014 14:16   Güncelleme : 08-05-2014 14:16

DEB PARTİSİNİN YENİ BAŞKANI.. LEVENT SADIK AHMET

TAMAM ANLADIK. DAHA FAZLA ZORLAMAYIN. YENİ BAŞKAN LEVENT SADIK AHMET

DEB PARTİSİNİN YENİ BAŞKANI.. LEVENT SADIK AHMET

DEB'İN HER ETKİNLİĞİNDE MAYDANOZ GİBİ ORTAYA ÇIKAN LEVENT SADIK AHMET'İN, AP SEÇİMLERİNDEN SONRA, DEB'İN BAŞKANLIĞINA ZEMBİL İÇİNDE GETİTİRİLECEĞİNE KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR.

EMANETÇİ BAŞKAN MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ İLE EMANETÇİ ASBAŞKAN OZAN AHMETOĞLU, PARTİNİN İLK DEFA KATILDIĞII AVRUPA PARLAMENTO SEÇİMLERİNDEN SONRA, GÖREVLERİNDEN AYRILACAKLAR VE PARTİ YÖNETİMİNİ LEVENT SADIK AHMET'İN BAŞKANLIĞINDA ONUN EKİBİNE TERK EDECEKLER.

DÜN AKŞAM, PARTİNİN AP ADAYLARINI TANITMA TOPLANTISINDA, PARTİDE EN KÜÇÜK BİR GÖREVİ OLMAMASINA KARŞIN HEM KONUŞMA YAPAN HEM DE, FOTOLARDA DA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ, MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ'UN ÖNÜNDE BAŞKAN GİBİ POZ VEREN LEVENT EVLADIMIZ, KENDİSİNİ ŞİMDİDEN BAŞKANLIK KOLTUĞUNA PSİKOLOJİKMAN HAZIRLAMAKTADIR.

HELE HELE KONJOKTÜRÜN DE DENK GELMESİYLE DEB PARTİSİNİN BU SEÇİMLERDE AP MİLLETVEKİLİ ÇIKARMA ŞANSININ MİLYONDA BİR DAHİ OLMAMASINA KARŞIN, AZINLIKTAN ALACAĞI YÜKLÜ BİR OY POTANSIYELİ, ONU AZINLIK SİYESETİNİN GÖBEĞİNE OTURTACAKTIR.

VE BÖYLE BİR OY POTANSİYELİNE SAHİP DEB PARTİSİ, NE MUSTAFA ALİ ÇAVUŞA NE DE OZAN AHMET'E BIRAKILACAKTIR.

4 YILDAN BERİ YAPILANDIRILAN DEB PARTİSİ BELİRLİ BİR İVME KAZANMIŞ VE ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE BAŞLAMIŞTI.

ŞİMDİ,

SEÇİMLERDEN SONRA EN KISA SÜREDE KONGREYE GİDİLECEK, VE ŞAŞAALI BİR ŞEKİLDE PARTİ KURUCUSUNUN OĞLU BABASININ EMANETİNİ EMANETÇİLERDEN DEVRALACAK VE BATI TRAKYAMIZ ŞAHA KALKACAK!!!

BİZDEN SÖYLEMESİ.

AdminAdmin