Batı Trakya
Giriş Tarihi : 04-05-2014 07:57   Güncelleme : 04-05-2014 07:57

DEB Partisi'nin, Avrupa Parlamento Adayları Listesi

Avrupa Parlamentosu seçimlerinde katılma kararından sonra, DEB PARTİSİ, AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇİMLERİ ADAY LİSTESİNİ YARGITAY’A SUNDU

DEB Partisi'nin, Avrupa Parlamento Adayları Listesi

25 Mayıs Pazar günü yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılan Dostluk Eşitlik Barış Partisi (DEB), aday listesini Atina’da Yargıtay Mahkemesi’ne (Arios Pagos) sundu. DEB Partisi’nin listesi 38 adaydan oluşuyor. 
Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın sesini ve sorunlarını Yunanistan’a ve Avrupa’ya duyurmak amacıyla, Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılan DEB Partisi’nin aday listesinde Batı Trakya genelinden tüm bölgelerden adaylar yer alıyor. 

Listedeki adayların 18’i Rodop ilinden, 18’i İskeçe ilinden, 2’si ise Evros ilinden. DEB Partisi’nin adaylarının 24’ü erkek, 14’ü ise bayan. 

“AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ” sloganıyla 25 Mayıs Pazar günü AVRUPA PARLAMENTOSU sandığına gidiyor ve oylarımızda gerek Atina’ya, gerekse Avrupa’ya “BİZ DE VARIZ” mesajını veriyoruz. 

Oylarımızı DEB Partisi’nde birleştiriyoruz, Avrupa’ya “BİZ DE VARIZ” diyoruz!!! 

AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ İŞTE BU AZINLIĞIMIZIN HÜR SESİ!!! 

25 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimlerinde DEB Partisi’nin 38 kişilik aday listesi şöyle: 

1. Ahmet Mustafa – Çiftçi, DEB Partisi Bekeovası Temsilcisi 

2. Aydın Ahmet – Eğitimci, DEB Partisi Genel Başkan Danışmanı 

3. Berna Mustafaoğlu – Lise Mezunu, Ebru Sanatçısı 

4. Binnur Osmanoğlu – Çiftçi, İskeçe Merkez Türk Azınlık İlkokulu Encümen Birliği eski başkanı 

5. Burhan Hasan - Muhasebeci 

6. Cahit Süleyman Kamber - Lise mezunu, Çiftçi 

7. Cavide Nizam – DEB Partisi Ketenlik Temsilcisi, Ev Kadını 

8. Cemali Tahir – Bilgisayar Sistemleri Öğretmeni, DEB Partisi Demircik Temsilcisi 

9. Coşkun Halit Ahmet – İşçi, DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Yöneticisi 

10. Esra Bülbül, Öğretmen 

11. Esra İsmail, Sigorta Danışmanı 

12. Gönül Bekirusta, Anaokul Öğretmeni 

13. Hasan Hasan – Gazeteci, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı 

14. Hüseyin Yazıcı – İşadamı, DEB Partisi kurucusu 

15. İbrahim İbram (Baltalı) - İktisatçı-Gazeteci 

16. İkbal Karasalih Osman - Uluslararası İlişkiler Mezunu, İşadamı 

17. İrfan Kuru - Eğitimci, KESPEM Çalışanı 

18. İsmet Tüccar – Azilli Öğretmen, DEB Partisi Yöneticisi, İskeçe Türk Birliği Denetim Kurulu Başkanı 

19. Koray Hasan, Öğretmen - DEB Partisi Yönetim Kurulu Üyesi, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı 

20. Leyla Salihoğlu – Öğretmen, DEB Partisi Uluslararası İlişkiler Direktörü 

21. Nermin İlyasoğlu – Eğitimci 

22. Niyazi Avcı – Sinikova Eski Nahiye Müdürü, DEB Partisi Kurucusu 

23. Onur Hint – İşadamı, DEB Partisi Yöneticisi 

24. Pelin Kara Molla Oğlu – Eğitimci 

25. Raif Usta – Avukat, DEB Partisi Hukuk Danışmanı 

26. Ramadan Duban - Öğretmen - DEB Partisi Yönetim Kurulu Üyesi 

27. Recep Molla – Fotoğrafçı, DEB Partisi Ketenlik Temsilcisi 

28. Salih Kahya – Azilli Öğretmen, İskeçe İnşaat İşçileri Sendikası Başkanı, DEB Partisi Paşevik Temsilcisi 

29. Sami Ali Toraman, Öğretmen – Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanı 

30. Sami Topçu – Hukukçu, DEB Partisi Ketenlik Temsilcisi 

31. Sedat Ali - Muhasebeci - DEB Partisi Halkla İlişkiler Birimi Üyesi 

32. Sema Halil - Öğretmen 

33. Semra Hüseyin - Okul Öncesi Öğretmeni 

34. Serkan Halil - Rehber Öğretmen, DEB Partisi Halkla İlişkiler Birimi Üyesi 

35. Sevgi Rodoplu, Öğretmen 

36. Sevtap Hint – Öğretmen, BTAYTD “Okutan Anne Projesi” Koordinatörlerinden 

37. Veysel Hüseyin - Çiftçi 

38. Zerrin Hüseyin - Siyasal Bilimler Fakültesi Mezunu, DEB Partisi Genel Başkan Sekreteri 

AdminAdmin