Batı Trakya
Giriş Tarihi : 01-05-2014 08:57   Güncelleme : 01-05-2014 08:57

MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ İÇİN CEMİL KABZA'nın LİSTESİ

MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ İÇİN CEMİL KABZA'nın LİSTESİ

MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ İÇİN CEMİL KABZA'nın LİSTESİ

Ο Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Μύκης τον Καπζά Τζεμήλ παρουσιάζει τους 78 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.

 

Καπζά Τζεμήλ του Μεχμέτ

Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Μύκης

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Θερμών

1.Καβάς Κενάν του Ταχήρ (

2.Κιοσέ Εκρέμ του Μεχμέτ

3.Ναζήρ Χασάν του Γκαλήπ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κοτύλης

1.Εμίν Κεχαγιά Νιχάτ του Μεχμέτ

2.Μπαργκάν Σεβγκή

3.Ομέρ Ταχήρ του Εμίν

4.Τουτζιάρ Ριφάτ

5.Φαζλή Φατμέ

6.Χαφούζ Αχμέτ Χαϊρεττίν

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μύκης

1.Αντέμ – Ογλού Χουσεϊν

2.Αχμετσίκ Ισά

3.Γκιρετλή Φατμέ

4.Γκοβεντάρ Τζιχάτ

5.Εμίρ Ορχάν

6.Εμπλιούκ Ρετζέπ

7.Εφέντη Εμπιέ

8.Ιμάμ Ταχσινέ

9.Ιμπραήμκο Ιμπραήμ

10.Καρά Αλή Χαϊριδήν

11.Καρά Χασάν Ορχάν

12.Κατουνλού Ορχάν

13.Κιούρτ Εμβέρ

14.Κιούρτ Μεχμεταλή

15.Κιρατζή Χουσεϊν

16.Μεχμεταλή Φαχρή

17.Μιχτάρογλου Ραχήμ

18.Μολλά – Ογλού Ντιλμπέρ

19.Μουσταφά Ογλού Μεχμέτ

20.Μπασιά Χουσείν

21.Μπατζάκ Γκιουλτέν

22.Μπατζάκ Σελαμή

23.Μπούρμπουν Μπενγκιούλ

24.Νταλλή Γκιουλχάν

25.Οσμάντσα Φατμέ

26.Πετσενίκ Αδνάν

27.Ραμαδάν Μπαχρή

28.Ρουσιάν Σαμπρή

29.Σαατσή Σαμπρή

30.Σαλή Ογλού Τζεμήλ

31.Σαλή - Ογλού Χασάν

32.Τσιλιγκήρ Χασάν

33.Τσόλκο Γκιουλσέν

34.Χαβάτζα Εμινέ

35.Χάητα Γιουσούφ

36.Χασάν – Σαλήχ Σαμή

37.Χατζηοσμάν Σινάν

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Σατρών

1.Δουλγκέρ Εσμά του Σαμή

2.Καλεντζή Ιλχάν του Μεμέτ

3.Μουσά Σεϊντάν

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Εχίνου

1.Γιουρούκογλου Εσρά

2.Γιουρούκογλου Χαμδή

3.Σαατσή Νουρεντήν

4.Χατζή Χουσεϊν Μετζήτ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κοτύλης

1.Ιμπραήμ Ιρφάν του Τζεμήλ

2.Κούλε Αρήφ του Μουσταφά

3.Μπαϊράμ Χουσεϊν του Μεμέτ

4.Ραχήμ Αϊνούρ του Χουσεϊν  

5.Ραχήμ Ερκάν του

6.Τράμπα Χατιτζέ του Εμίν

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μύκης

1.Αμπτουλά Ογλού Μουσταφά

2.Εμήρ Μεχμέτ του Γιουνούζ

3.Εμπλιούκ Ισμαήλ του Ιμπραχήμ

4.Μπατζάκ Φικριέ

5.Σελήμ Ισμέτ

6.Τοπτσή Φατμέ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Θερμών

1.Γύρογλου Μπαχριέ

2.Ισά Ιμράν Μουσταφά

3.Καβάς Μπεσήμ

4.Χατζόγλου Μεχμέτ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σατρών

1.Καρά Ορχάν

2.Τσαούς Μεστάν

3.Χαλήλ Σαλή

4.Χατζίκ Περιχάν

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ωραίου

1.Κοζάρ Μπιλάλ Τζουνέϊτ

2.Σουλεϊμάν Μουράτ Ραμαδάν

3.Τοπάτς Χαβά

4.Χαφούζ Χαλήλ Χαλήλ

AdminAdmin