Batı Trakya
Giriş Tarihi : 01-05-2014 08:36   Güncelleme : 01-05-2014 08:36

AVDİRA-BULUSTRA BELEDİYESİ İÇİN ÇİTİRİDİS'in LİSTESİ

AVDİRA-BULUSTRA BELEDİYESİ İÇİN ÇİTİRİDİS'in LİSTESİ

AVDİRA-BULUSTRA BELEDİYESİ İÇİN ÇİTİRİDİS'in LİSTESİ

Ο Συνδυασμός «ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αβδήρων Γεώργιο Τσιτιρίδη απαρτίζεται από 103 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.

 

ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

Αμαξάς Δημήτριος    

Γεωργακάκης Αθανάσιος      

Γκλαβίνης Σωτήριος  

Μανασαρίδης Συμεών           

Μουσικάκης Βασίλειος         

Πισκιουλόπουλος Μάριος     

Ραντάκη Άννα

Χασάν Ογλού Χούλια           

Χατζηπαπαδόπουλος Παντελεήμων  

Χατζόπουλος Νικόλαος

           

Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Αλτινίδης Αθανάσιος 

Αρχοντάκη Πανδράκη Μαρία Ζωή   

Αχμετσίκ Τζεμήλ        Σαμπρή

Βαλασίδης Σταμάτιος

Βαρσάμης Δημήτριος

Γαρούφας Δήμος       

Γκασιμπαγιαζίδης Βλαδίμηρος         

Γκοδόλιας Δημοσθένης         

Γουλινάκης Δημήτριος          

Δεληπάλλα Σιούτα Αικατερίνη         

Εμίν Νουρντάν          

Ζαφειριάδης Κωνσταντίνος   

Ζλάτκος Χαράλαμπος           

Ζουρνατζίδου Χρηστακίδου Κωνσταντινιά  

Κασσέρης Κωνσταντίνος      

Κετίπης Ευάγγελος    

Κοτζά Ναζήφ Ναζήφ

Κουτσομιχάλης Νικόλαος     

Λεοντή Μπίκου Χρυσούλα

Μαυρίδης Νικόλαος  

Μεμέτ Εφένδη Ισμέτ  

Μποΐτσης Σωτήριος   

Πετκόπουλος Γεώργιος         

Ρούφου Παρασκευή   σύζυγος

Σιδηρόπουλος Θεόφιλος (Βίλης)       

Ταουσανίδου Κυράπογλου Δέσποινα           

Φουρλάνος Ευστάθιος          

Χασάν Νιχάτ  Χασάν

Χατζηδιαμαντή Λαμπρινούλα           

 

Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

Αραμπατζή Μπαχρή  

Γαλανόπουλος Σπυρίδων      

Δουλγκέρ Τζελαϊντίν 

Εφένδη Εράλπ

Ιμπίς Τζεμήλ  

Ιμπραήμ Μεμέτ Σουάτ          

Μουτούς Μουμίν Σουάτ       

Μποζατζή Αλήμ        

Μπαϊράμ Αλή

Ομέρ Αϊτζάν  

Οσμάν Μελιχά           

Σαΐτ Αλπέρ    

Σατήρ Οντέρ  

Σουλεϊμαντζίκ Ιμπραχήμ       

Χασάνογλου Αχμέτ   

 

Δημοτική Κοινότητα Γενισέας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Γενισέας

 

Καργιώτης Ιωάννης   

Μαρίνος Γεώργιος     

Μαυρίδης Λάζαρος   

Πετρίδη Αναστασία   

Στεφανίδης Ιωάννης  

Χαλήλ Μουμίν          

 

Δημοτική Κοινότητα Διομηδείας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Διομηδείας

 

Αλεμδάρ Χαϊρή         

Παπαγερασίμου Χρυσούλα   

Σαλή Ογλού Γκιουλντέμ       

Σιδηρά Αμβροσιάδου Συμέλα           

Σωτηριάδης Χρήστος

Χατζηδημητρίου Ειρήνη Χρυσοβαλάντω (Βαλεντίνα)         

 

Δημοτική Κοινότητα Σελέρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Σελέρου

 

Αγιάν Τουρκιάν         

Κεχαγιά Ογλού Τζελαεντίν   

Ντεμήρ Σαντρή (Κανδρή)     

Ντεντέ Ογλού Αλή     

Τόπ Χουσεΐν Σεβγκιέ (Σεβγκή)         

Τσιτιρίδης Βασίλειος

 

Τοπική Κοινότητα Αβδήρων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Αβδήρων

 

Βελισσαρίου Νικόλαος          

Εγγλέζης Αναστάσιος

Ξανθοπούλου Βεϊλεκτσή Ανθή         

Σταυράκης Γεώργιος 

 

Τοπική Κοινότητα Κουτσού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Κουτσού

 

Εμίν Ογλού Χούλια   

Μουρκάκης Χρήστος

Τσακιράκης Πρόδρομος        

 

Τοπική Κοινότητα Μαγικού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μαγικού

 

Βαμβακίδης Μιχαήλ  

Σερνισλίδης Ανέστης

Φεημή Εκρέμ 

Χρηστακίδου Ελένη

 

Τοπική Κοινότητα Μάνδρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μάνδρας

 

Καϊταλίδου Μαρίνα   

Καρακάσης Χρήστος 

Χαλκόπουλος Αναστάσιος    

 

Τοπική Κοινότητα Μυρωδάτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μυρωδάτου

 

Κατερτζής Ελευθέριος           

Κυριαζίδης Απόστολος          

Μαλάκη Ευαγγελία   

 

Τοπική Κοινότητα Νέας Κεσσάνης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Νέας Κεσσάνης

 

Καραβέτη Βασιλική   

Μπερμπερίδης Θεόδωρος      

Σταυρακάρας Φώτιος

 

Τοπική Κοινότητα Πηγαδίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Πηγαδίων

 

Γιαπαντζαλής Παρασκευάς   

Καρκαλιάνης Μιχαήλ

Ρήγα Ελεονώρα         

           

 

Τοπική Κοινότητα Πολυσίτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Πολυσίτου

 

Ιωαννίδης Διογένης    

Μπακιρτζή Τραμπίδου Χρυσούλα    

Πελτεκίδης Αχιλλέας 

Χασήμ Ογλού Σενόζ  

 

Τοπική Κοινότητα Σελίνου

Υποψήφιοι για Εκπρόσωπο της Τοπικής Κοινότητας Σελίνου

 

Μοσχόπουλος Πολυχρόνης

 

Τοπική Κοινότητα Σουνίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Σουνίου

 

Δοξακίδης Γεώργιος   Νικόλαος

Τσιτάκ Μεχμέτ Ογλού

Χατζηαποστόλου Βασιλική   

Χουσεΐνογλου Εκρέμ 

AdminAdmin