Dünya
Giriş Tarihi : 26-12-2014 11:36   Güncelleme : 26-12-2014 11:36

Böyle tuvalete, YOK ARTIK! diyeceksiniz.

Böyle tuvalete, YOK ARTIK! diyeceksiniz.

New York’taki bu özel otelin 18. Kattaki tuvaletini kullanan ziyaretçiler yerden tavana pencerelerden şahane bir manzara görebilir ancak yoldan geçenler için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil.

 

Manhattan’daki gösterişli Standard Hotel’in Boom Boom Room club’ının tuvaletini kullananlar duvarlardaki pencereler sayesinde yoldan geçen insanlara tamamen görünür durumda kalıyorlar.

Tuvaletin bu özelliğinden haberi olmayan müşteriler, yabancılar tarafından tuvaletlerini yaparken fotoğraflanabiliyor veya görülebiliyor. Pencereler, Meatpacking District’teki High Line parkı gezmeye gelen ziyaretçilere karşı görünür vaziyette.


Binanın tuvaletlerine girenler, pencereye yeterince yakın dururlarsa aşağıdaki insanlar tarafından görülebiliyor. Herhangi bir perdenin olmadığı pencereler, müşterilerin aşağıdaki turistlere şok edici görüntüler vermesine neden olabilir.

Tuvalet kullanıcıları ve otelin çatısındaki salonu ziyaret edenler arasında Leonardo DiCaprio ve Cameron Diaz gibi ünlüler de var.

Ancak bazı müşteriler bu halka açık serginin kendilerini rahatsız etmediğini söylüyor. Hatta içlerinden biri tuvaletini yaparken aşağıdaki insanlara el sallıyor.