Batı Trakya
Giriş Tarihi : 30-04-2014 23:16   Güncelleme : 30-04-2014 23:16

GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN SYRİZA-LAFÇI'nın LİSTESİ

GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN SYRİZA-LAFÇI'nın BELEDİYE MECLİS AZA ADAY LİSTESİ

GÜMÜLCİNE BELEDİYESİ İÇİN SYRİZA-LAFÇI'nın LİSTESİ

BELEDİYE MECLİS ADAYLARI

• Αιγείρου: Αντωνίου Χρήστος, Κατσαούνη Ιωάννα, Τσούκας Σταύρος 
• Κομοτηνής: Βασιλειάδου Μαρινέλα, Γιαγατσινός Κωνσταντίνος, Γιακουμής Δημήτριος, Γιανγκανίδης Παναγιώτης, Γκιούλη Ζωή, Δελή Χασάν Μεχμέτ, Διαλεκτάκη Κερασούλα, Δούκας Παναγιώτης, Ζαμπίδου Δέσποινα, Θεοδωρίδης Ευστράτιος, Θεολόγου Μαργαρίτης, Ηλιου-Μαρούδα Χρυσούλα, Καραγιαννίδης Παύλος, Κηπουρού Μαριάννα, Κιατίπ Ενίς, Κουγιουμτζιαν Ντικρανούχη, Κουγιουμτζόγλου Αγγελική, Κυριακού Γεώργιος, Λιουλιάκη Δήμητρα, Μαγδαλίδης Τζώνυ, Μάρκου Κωνσταντίνος, Μαρτινίδης Κωνσταντινος, Μαυροπουλος Χαράλαμπος, Μουζακίδου Μαρία, Μουμτζίδης Δημήτριος, Μουσταφά Ουφούκ, Μπαϊράμ Χουσεΐν Χουσεΐν, Μπουλμπούλ Χασάν, Νακούσης Χρήστος, Νιζαμίδης Κωνσταντίνος, Ντικίλη Μουσταφά Ισμαήλ, Παπαδοπούλου Αποστολία, Πατσατζή Ρυϊα, Ρουκουνάκης Νικόλαος, Σακήρ Αμέτ, Σαλήμ Ραμαδάν, Σαλπιγγίδης Μιχαήλ, Σαρούδης Παναγιώτης, Σιτζάκ Εμίν Κιαμήλ, Σουλιώτη Μεταξία, Σπανός Αλέξανδρος, Σπηλιώτη Μαρία-Χριστίνα, Σπυρλίδου Μήδεια, Στεφανιδης Βασίλειος, Στρατιάδης Ανέστης, Τοπαλίδης Δημήτριος, Τοτοκώτσης Κωνσταντίνος, Τριανταφυλλόπουλος Γεώργιος, Τσαρέκα Συρματούλα, Τσιουμάκα Μαγδαληνή, Χουσεΐν Ισμαήλ, Χασάν Χασάν
• Νέου Σιδηροχωρίου: Καραξάνη Ουρανία, Λουτατίδης Γεώργιος, Μεμέτ Μεμέτ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας:

• Θρυλορίου: Αναστασιάδης Λάζαρος, Αρβανιτίδου Σοφία, Κατσαούνη Λαμπρινή, Κενάν Αμέτ Αμέτ, Μαργαρίτου Θωμαή
• Κομοτηνής: Αλή Οσμάν Αϊχάν, Αραμπατζής Γρηγόριος, Αρβανιτίδου Χρυσούλα, Γούναρης Αλέξανδρος, Κιαμήλ Εμπρά, Κούκουρη Στυλιανή, Μάντσαρης Γεώργιος, Μαμές Γεώργιος, Μεμελετζή Ξανθή, Παπαστεφάνου Χαράλαμπος, Ρουπγίδης Αντώνιος, Σολαάκ Σαλή Αλή, Τάντσεβα Ντεσισλάβα, Τογκαλίδης Ευστράτιος

Υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας:

• Αγίων Θεοδώρων: Αραμπατζή Ειρήνη
• Αιγείρου: Μάρκου-Τζατζανά Σταυρούλα, Μιχαλούδη Παγώνα
• Ανθοχωρίου: Μαλλιαρόζης Εμμανουήλ 
• Γρατινής: Ζάχος Ιωάννης, Παλιάτσου Μαριάνθη 
• Κάλχαντος: Κιουτσούκ Οσμάν Αλή, Κούρτ Χουσεΐν Μουσταφά, Μουσταφά Μεμέτ, Χαλήλ Χαλήλ
• Κηκιδίου: Αχμέτ Απτουλά, Κενάν Αμέτ Σεβγκή, Χαλήλ Χαλήλ
• Κοσμίου: Θεολόγου Δημήτριος, Κιοσσέ Στυλιανή, Παπατζάλα Αναστασία 
• Μεγάλου Δουκάτου: Καμπασακάλ Χουσεΐν Ογλού Χουσεΐν, Μολλά Χασάν Εμέλ, Ομέρ Ογλού Νεζιάτ, Χατζή Αλή Εμίν
• Μελέτης: Ραχήμ Σαλήχ, Χασάν Ζεκέρια
• Νέας Καλλίστης: Μανωλόπουλος Δημήτριος
• Νέου Σιδηροχωρίου: Απτουλά Οζτσάν, Βολτσίδης Ιωάννης, Μπούζης Κωνσταντίνος, Ντελή Μολά Φεΐζ
• Παγουρίων: Σαΐτ Νεντίμ, Τσικαλίδης Ολέγκ, Χατζίδης Γεώργιος 
• Πανδρόσου: Αγκήρ Χασάν Νεζατή, Δανιήλ Ευαγγελία 
• Πόρπη: Απτάλ Αχμέτ
• Σιδηράδων: Αλή Εμίν
• Στυλαρίου: Αχμέτ Φερδή, Χασάν Σελλαχεδίν, Σαλή Χουσεΐν Χασάν Μιουτζελιά
• Φαναρίου: Τσατσαρίδου Ελένη

AdminAdmin