Batı Trakya
Giriş Tarihi : 30-04-2014 22:44   Güncelleme : 30-04-2014 22:44

ŞAPÇI BELEDİYESİ İÇİN DİNOS HARİTOPULOS'un LİSTESİ

ŞAPÇI BELEDİYESİ İÇİN DİNOS HARİTOPULOS BELEDİYE MECLİSİNE AZA ADAYLARI LİSTESİ

ŞAPÇI BELEDİYESİ İÇİN DİNOS HARİTOPULOS'un  LİSTESİ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ:

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αιδήνογλου Γεώργιος του Ακίνδυνου

Αριαντσής Παναγιώτης του Βασιλείου

Βασιλούδη Αθηνά του Κωνσταντίνου

Γιούζμπαση Οσμάν Γκιοκσέλ του Μουσταφά

Ιγνατάκη Δημούλα του Χρήστου

Ιζανήμ Αλή Λουτφή του Μουσταφά

Ισμαήλ Ορχάν του Ισμαήλ

Καμπουρίδης Χριστόφορος του Νικολάου

Κούρου Αμέτ του Σαλή

Μαργαρίτου Κυρατσούλα του Μάρκου

Μουζαλιώτης Σωτήριος του Ευαγγέλου

Μπαϊράμ  Εργκιούν του Μπαϊράμ

Μπαμπέλης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Μπεκήρ Αμέτογλου Μπελκίν του Χασάν

Πανταζίδης Παναγιώτης του Αθανασίου

Ποιμενίδης Ανέστης του Νικολάου

Σαλίμ Χαμπίπ του Χασάν

Στογιαννίδου Ολυμπία του Φώτιου

Τομάκ Μεμέτ Χασάν του Μουσταφά

Τουτουντζή Μεμέτ Αμέτ του Αλή

Τουφεξίδης Ιωάννης του Βασιλείου

Χουσέμ Ονούρ του Χουσαμεδίν

Χριστιανάκης Γεώργιος του Αναστασίου

Χριστοδουλίδης Γεώργιος του Αναστασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΠΩΝ:

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αγγελάκης  Ιορδάνης του Παναγιώτη

Αδαμίδης Κανάρης του Βίκτωρ

Αλή Αληαϊτίν του Χουσεΐν

Αλή Εφραήμ  του Αλή

Αμέτ Γκιουνέρ του Νιαζή

Αυτοφορίδου ‘Όλγα του Νικολάου

Αχμέτ Αϊχάν του Ρεσήτ

Αχμέτ Σενόλ του Χουσεΐν

Βασιλειάδης Μιχαήλ του Αριστοτέλη

Γεωργιάδης Γεώργιος του Μιχαήλ

Γουδελής Δημήτριος του Παναγιώτη

Δελίδης Ιωάννης του Ιωακείμ

Ευστρατιάδου Κυριακίτσα του Ανέστη

Ισμαήλ Μπερκάντ του Μεμέτ

Καραθανάσης Ευάγγελος του Αναστασίου

Καραλή Μαρίνα του Χρήστου

Κωνσταντινίδης Σάββας του Κωνσταντίνου

Μαυρίδης Μιλτιάδης του Γεωργίου

Μολλά Ιλχάν του Χουσεΐν

Νέμιτσας Παναγιώτης του Δημητρίου

Ντάλιας Γεώργιος του Μιχαήλ

Ντελή Χουσεΐν Αχμέτ Μεχμέτ

Παπαμιχαήλ Διαμαντής του Κωνσταντίνου

Παπαμιχαήλ Ζηνοβία (Ζήνα) του Αθανασίου

Πολίτης Χρήστος του Δημητρίου

Σαλή Μεσούτ του Εφραήμ

Σουλεϊμάν Σουλεϊμάν του Χαλήλ

Τζινούδης Δημήτριος του Νικολάου

Τσολάκη Πενεκέλη Μαγδαληνή του Χαραλάμπους

Χασάνογλού Χουσεΐν του Σαμπρή

unnamed

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΠΩΝ:

Αλή Ογλού Φεράλ του Ιμπράμ

Γκαζίνος Ευάγγελος του Γεωργίου

Δοξάκη Στεφανία του Θεολόγου

Κελέση Ελισάβετ του Ευριπίδη

Μαμούτ Τζουνέιτ του Μαμούτ

Μουράτ Μουσταφά Οζλέμ του Μουσταφά

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ή ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ:

Γιακούπ Χαλήλ του Αμέτ

Σαββάογλου Ειρήνη του Άγγελου

Σαλή Ραϊφέ του Ιμπράμ

Χατζη Ισμαήλ Μεμέτ Χασάν του Αλή

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΩΝ:

Γεωργιάδου Κυριακή του Ηλία

Γιουσούφ Μπεκήρ του Αλή

Καρά Χότζα Ισμαήλ του Ραχήμ

Σερετίδης Δήμος του Αθανασίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΣΒΗΣ:

Κωσταντάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Πατλάκ Ισμαήλ Ισμαήλ του Χουσεΐν

Χουσεΐν Αλη Κιασήφ Κιασήφ του Μουσταφά

Χουσεΐν Χουσεΐν του Σαλή

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΒΡΙΝΟΥ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Γιουσούφ Μεμέτ Μεμέτ του Αμέτ

Μουσταφά Μουσταφά του Φεΐμ

Μπίτσιος Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Χουσεΐν Μεράλ του Σεμπαχετίν

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΑΣΙΟΥ:

Υποψήφιος Εκπρόσωπος:

Μάρθας Νικόλαος του Ιωάννη

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΜΕΡΟΥ:

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι:

Ντοσίδου Αθανασία του Γεωργίου

Ρουμελιώτης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

 

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΖΑΡΙΟΥ:

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι:

Καλλιανίδης Νικόλαος του Σάββα

Στεφανίδου Μαίρη του Στέφανου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΩΒΥΛΗΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Καραγιαννιτσούδης Ιωάννης του Γεωργίου

Μπιλιάλ Αϊχάν του Χουσεΐν

Μεμεταλή Σαλιχά του Ιμπράμ

Πετρίδου Σουλτάνα του Βασιλείου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΑΡΙΟΥ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Αχμέτ Αμέτ του Χιλμή

Ευθυμιάδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Τοπάλ Χασάν του Ζεκή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Ζερβούλης Χρήστος του Ζερβούλη

Μισαϊλίδης Γαβριήλ του Νικηφόρου

Χριστοφόρου Χάιδω του Κυριάκου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΡΑΝΩΝ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Κιασήμ Αϊσέ του Χουσεΐν

Μουμίν Τουργκάι του Χακή

Μπεκήρ Μεμέτ Βεϊσέλ του Κιαμήλ

Ντελή Μουσταφά Αλή του Αμέτ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ:

Υποψήφιος Εκπρόσωπος:

Ράπτης Αθανάσιος του Νικολάου

 

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Δουδουλακάκη Θεοδώρα του Δημητρίου

Δουδουλακάκης Μιχαήλ του Χρήστου

Ομέρ Γιαχιά του Χουσεΐν

Τζελεπίδης Κυριάκος του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΑΓΙΑΣ:

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι:

Δουκάκης Στέργιος του Αναστασίου

Καρρά Παρασκευή του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι:

Δουλγεράκη Ειρήνη του Χρήστου

Λαζάκης Λάζαρος του Γεωργίου

Μπογιουκλής Απόστολος του Θεοδώρου

Σαρίδου Κεράσω του Παύλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΥΜΗΣ (ΣΤΡΥΜΝΗΣ):

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι:

Γιανναράκη Πετρωνιά του Χρήστου

Πανώτα Άννα του Λάζαρου

AdminAdmin