Batı Trakya
Giriş Tarihi : 29-04-2014 05:51   Güncelleme : 29-04-2014 05:51

DİMAR'ın EYALET MECLİS LİSTESİ

DİMAR'ın EYALET MECLİS AZA ADAY LİSTESİ

DİMAR'ın EYALET MECLİS LİSTESİ

DİMAR'ın DESTEKLEDİĞİ "Γνώση και Συνεργασία για την Περιφέρεια" - Βασίλη Τραϊφόρο EYALET LİSTESİ

 

Εκλογική Περιφέρεια – Περιφερειακή Ενότητα Ξάνθης

ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ, Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Ξάνθης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  3. ΙΜΠΡΑΧΗΜ ΧΑΣΑΝ ΤΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ (ΞΑΝΘΗΣ)
  4. ΚΡΕΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  5. ΝΤΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΞΑΝΘΗΣ)
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  7. ΣΑΪΤ ΟΓΛΟΥ ΕΝΟΛ ΤΟΥ ΟΥΡΑΛ (ΞΑΝΘΗΣ)
  8. ΣΑΜΠΑΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΤΙΤΖΕ ΤΟΥ ΣΑΜΗ (ΞΑΝΘΗΣ)
  9. ΣΚΗΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  10. ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
  11. ΤΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΑΔΝΑΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ (ΞΑΝΘΗΣ)
  12. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΛΗΤ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ (ΞΑΝΘΗΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια – Περιφερειακή Ενότητα Δράμας

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Δράμας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ – ΒΑΡΟΥΔΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)
  2. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ (ΔΡΑΜΑΣ)
  3. ΖΥΜΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)
  4. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)
  5. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)
  6. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)
  7. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ (ΔΡΑΜΑΣ)
  8. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΡΑΜΑΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια – Περιφερειακή Ενότητα Έβρου

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Έβρου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  2. ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  3. ΓΚΙΩΡΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  4. ΚΑΔΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΕΒΡΟΥ)
  5. ΚΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  6. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  7. ΜΠΑΝΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  8. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΒΕΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  9. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕΝΤΙΚΟ (ΕΒΡΟΥ)
  10. ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  12. ΣΤΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)
  13. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ)

 Εκλογική Περιφέρεια – Περιφερειακή Ενότητα Καβάλας – Θάσου

ΤΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  2. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  4. ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  5. ΚΟΥΠΠΑ ΑΛΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  6. ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΟΘΥ) ΤΟΥ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  8. ΛΑΛΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  9. ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  10. ΤΣΑΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  11. ΤΣIΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
  12. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΘΑΣΟΥ)


Εκλογική Περιφέρεια – Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης

ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Ροδόπης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΜΕΤ ΑΛΗ ΡΙΔΒΑΝ ΤΟΥ ΜΕΜΕΤ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

2. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΑΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

4. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

5. ΣΑΛΗ ΙΣΜΑΗΛ ΤΟΥ ΣΕΛΑΪΔΗΝ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

6. ΣΟΛΤΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

7. ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

8. ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

9. ΧΑΣΕΚΗ ΜΕΜΕΤ ΤΟΥ ΑΛΗ (ΡΟΔΟΠΗΣ)

AdminAdmin