Batı Trakya
Giriş Tarihi : 29-04-2014 05:38   Güncelleme : 29-04-2014 05:38

İSKEÇE BELEDİYE MECLİSİNE DİMİTRİS BENİS'in LİSTESİ

DİMİTRİS BENİS'in İSKEÇE BELEDİYE MECLİSİNE AZA ADAY LİSTESİ

İSKEÇE BELEDİYE MECLİSİNE DİMİTRİS BENİS'in LİSTESİ

Δημήτρης Μπένης'in LİSTESİ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης
Αδαμίδης Εμμανουήλ του Μαργαρίτη
Αλή Φιλίς του Φαίκ
Αλή Ογλού Γιουνγκέρ του Αλή
Αμοιρίδης Γιώργος του Ηρακλή
Αρναούτ Ορχάν του Τζεμαλή
Βογιατζοπούλου Πιπίνα – Ιωάννα του Στέφανου
Γερασίμου Ανδρέας του Γεωργίου
Γιάτσκου Μαρία του Αντόν
Γκουτσάι Άλντα του Φρέντι
Γουναρίδης Στυλιανός (Στέλιος) του Αθανασίου
Δόντσος Δημήτριος του Βασιλείου
Δουλγερίδης Βασίλειος του Αποστόλου
Ζαφειριάδου Άννα – Μαρία του Δημητρίου
Ιβάνοβα Χριστίνα του Άνγγελ
Ιωαννίδης Αναστάσιος του Κυριάκου
Καϊτεζίδης Χαράλαμπος (Λάμπης) του Κυριάκου
Καλογιάννης Αγησίλαος (Άγης) του Παύλου
Καλοτραπέζης Ευγένιος (Μάκης) του Αθανασίου
Καμπά Χασάν του Χουσείν
Κανδυλής Παντελής του Αποστόλου
Καραλανίδου Μακρίνα του Πασχάλη
Καραπαναγιωτίδης Παναγιώτης του Νικολάου
Καστρινάκης Ευάγγελος του Ιωάννη
Κιαζίμ Ογλού Κανσίζ του Ρασήμ
Κίτσου Ελένη του Νικολάου
Κοκκάλα Αικατερίνη του Αλεξάνδρου
Κοντογιαννίδης Ιωάννης του Δημητρίου
Κουρού Χαλήλ Ιλχάν του Χιλμή
Κριεζή Αγγελική του Χρήστου
Κυριακίδου Χρυσή (Χρύσα) του Κωνσταντίνου
Μιχαηλίδης Ηλίας του Αθανασίου
Μοϊσεεβα Όλγα του Βλαδίμηρου
Μπαγκλαρίδου Ερίντα του Αβραάμ
Μπαντάκ Σιαμπάν του Χουσείν
Μπεκήρ Ογλου Σουά του Σουκρή
Μπούρμπος Νικόλαος του Δημητρίου
Ξαντινίδου Βαρβάρα του Βασιλείου
Οσμάν Ογλού Οσμάν του Χουσεϊν
Παϊσιάδου Ειρήνη του Χαραλάμπου
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος του Παντελή
Σιδηροπούλου Σοφία του Δημητρίου
Σιέχ Ακήφ του Σιτκή
Τοπάλ Χασάν του Εσρέφ
Τοπάλ Χιλμή του Χασάν
Τσαγγαλίδου-Παντελίδου Ευστρατία (Έφη) συζ. Κωνσταντίνου
Τσακνάκης Αθανάσιος του Αναστασίου
Τσαρδίδης Νικόλαος του Γεωργίου
Τσεγγελίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Τσολακίδης Τριαντάφυλλος του Γεωργίου
Φιλίππου Φίλιππος του Ομήρου
Φωτιάδης Αλέξανδρος του Νικολάου
Χαϊρουλά Χαμδή του Εμίν
Χαλκίδης   Δημήτριος του Νικολάου
Χασάν Ογλου Ερδίντς του Χασάν
Χατζή Αλή Αλκάν του Μουμίν
Χατζηαντωνίου Αθανάσιος του Βασιλείου
Χατζηπαναγιώτου Στέφανος του Βασιλείου
Χουσεΐν Ογλού Αλή του Χουσείν
Χόχολης Χαράλαμπος του Παναγιώτη
Χριστοδούλου Σάββας του Αθανασίου
Χρόνη Μαρία του Αποστόλου
 
Εκλογική Περιφέρεια Σταυρούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Σταυρούπολης
Κυνηγόπουλος Κωνσταντίνος του Λάζαρου
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων
 
Δημοτική Ενότητα Ξάνθης
 
Δημοτική Κοινότητα Ευμοίρου
Βογιατζή Σπυριδούλα του Μιχαήλ
Ελευθεριάδης Παρασκευάς του Σπύρου
Μαυρίδου Έλενα του Αλεξάνδρου
Μπεζεμερλής Μιλτιάδης του Δημητρίου
Παπαχρήστου Λεωνίδας του Κωνσταντίνου
 
Δημοτική Κοινότητα Κιμμερίων
Καρά Αλή Χιλμή του Σιαμπάν
Κίρτζαλη Μπανού του Χουσείν
Ντεμήρ Αλή Αμπτουλά του Τζεμαλή
Μπαντάκ Μπεσήμ του Χουσεϊν
Μπαντάκ Σελβιχάν του Χασάν
Χιώτης Ελευθέριος του Βασιλείου
 
Δημοτική Κοινότητα Ξάνθης
Αλή Ογλού Τζεμήλ του Αλή
Βλαχοπούλου Χριστίνα του Νικολάου
Γιασάρ Ογλού Ιμραάμ του Ζία
Καραθανασοπούλου Άννα του Αιμίλιου
Κιαμήλ Ογλού Σελαμή του Αχμέτ
Κοστίδου Αξάνα του Αχιλλέα
Λαζαρίδου Ελμίρα του Λαζάρου
Μακαρίου Νίνα του Κωνσταντίνου
Μπαϊρας Αντώνιος του Εμμανουήλ
Ντοβλιάτοβα Σουσάνα του Αβραάμ
Ξενόπουλος Ιωάννης του Προδρόμου
Πάνου Μαρία του Ευάγγελου
Παπαδοπούλου Βαλεντίνα του Σταύρου
Τοτίεφ Ειρήνη του Σέργιου
Τσεγκελέτος Απόστολος του Θεοδώρου
Χατζηβασιλείου Αικατερίνη του Σταύρου
 
Δημοτική Ενότητα Σταυρούπολης
Τοπική Κοινότητα Γέρακα
Μπαγλαματζή Εράι του Κερήμ
Σεφερλή Τσιδέν του Φαχρή
 
Τοπική Κοινότητα Δαφνώνα
Θωμαίδου Κυριακή (Κούλα) του Σάββα
Σαμουηλίδης Πολυχρόνης του Θεοχάρη
 
Τοπική Κοινότητα Καρυόφυτου
Πορφυλλίδου Όλγα του Ιορδάνη
Τουρνά Ζωή του Ηλία
 
Τοπική Κοινότητα Κομνηνών
Καλονικίδου Ζηνοβία του Αναστασίου
Κοντογιαννίδου Όλγα του Αλεξάνδρου
 
Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου
Σαββάκης Ηλίας του Αναστασίου
Τσουβαλτζίδου Μαρούλα του Ιωάννη
 
Τοπική Κοινότητα Πασχαλιάς
Ευφραιμιάδου Σοφία του Βασιλείου
 
Τοπική Κοινότητα Σταυρούπολης
Κοντογιαννίδου Ευθαλία του Γεωργίου
Κωστέλης Στέργιος του Δημητρίου
Τοχούρογλου Αναστάσιος του Κωνσταντίνου