Batı Trakya
Giriş Tarihi : 29-04-2014 05:23   Güncelleme : 29-04-2014 05:23

İSKEÇE BELEDİYESİNE ÇAKIROĞLU'nun LİSTESİ

ENOTİKİ PROTOVULİA-ÇAKIROĞLU'nun LİSTESİ

İSKEÇE BELEDİYESİNE ÇAKIROĞLU'nun LİSTESİ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ/Σ. ΤΣΙΑΚΙΡΟΓΛΟΥ'NUN LİSTESİ

 

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Αντωνακάκης Βασίλειος του Αντωνίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Αποστολίδης Γεώργιος του Λαζάρου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Αρήφ Ογλού Μπιρόλ του Νασούφ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Αυγουλίδου Θεοδώρα του Νικολάου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Γενιτζές Δημήτριος του Ιωάννη ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Γιαχουντούδης Γεώργιος του Αθανασίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Γιοβαννόπουλος Μιλτιάδης του Μιχαήλ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Γκάρμπος Νικόλαος του Γεώργιου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Γκιόγκης Ιωάννης του Νικόλαου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Γώγος Πασχάλης του Θωμά ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Επιβατινού Αναστασία του Αθανασίου (υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Ζουγρής Δημήτριος του Ευάγγελου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

 Ζουρνατζίδης Νικόλαος του Βασιλείου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης)

Θεοχάρους Παναγιώτης του Θεοχάρη ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Ιακωβίδης Νίκος του Ιωάννη ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Ιατράκης Ιωάννης του Σωτηρίου Παναγιώτη ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Καλευρά Ευρυνόμη (Εύη) του Ερρίκου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Καραπαναγιωτίδης Δημήτριοςτου Νικόλαου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Καρά Χασάν Ραμαδάν του Σαλή( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Κουτσουρλής Γεώργιοςτου Αθανασίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Λασπίδης Παναγιώτηςτου Χρήστου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Λουκιανίδου Ναντέζντα του Ευγένιου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μανάβ Ουρκέ του Καδήρ ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μεμέτ Αλή Ογλού Γιουλτέν του Σαμπρή ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μισαηλίδης Γεώργιοςτου Αλέξανδρου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Μιχαηλίδης Βλαδίμηρος του Ιωσήφ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μιχαλοπούλου Αλίκη του Μιχαήλ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μοσχόπουλος Αντώνιοςτου Δημητρίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Μουμίν Οκτάϊτου Σελήμ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Μπλιάγκα Αναστασία Μαρία του Γεωργίου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Παπαδόπουλος Στέφανοςτου Πολυχρόνη ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Πασβαντίδης Τριαντάφυλλος του Νικόλαου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Πιστεπουλίδης Ντέμις του Νικολάου( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Πολύκαρπος Γεώργιος του Νικολάου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Ραφτόπουλος Πέτρος του Χρήστου( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Σαμπάν Ογλού Σαλή του Σαμπάν ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Σβέντμπεργκ Σουλτάνα ( Τάνια) του Αναστασίου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Σεραφείδης Γεώργιοςτου Πέτρου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Σταυρίδης Ευριπίδηςτου Γεωργίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Ταουκτσόγλου Κυριακή του Γεωργίου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Ταουκτσόγλου Σάββαςτου Κυριάκου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Τσαγγάλας Ιωάννηςτου Μιχαήλ ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

Τσανακλίδου Κωνσταντίνα του Θεοδώρου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Τσελεπίδης Λάζαροςτου Κυριάκου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Τσορτανίδης Ιωάννηςτου Δημητρίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Χαιροπούλου Όλγατου Μερκουρίου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Χοκμετίδου Γερακίνατου Κωνσταντίνου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )

 Χουρμουζέλης Χουρμούζηςτου Ευστρατίου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Ξάνθης )


Εκλογική Περιφέρεια Σταυρούπολης

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Σταυρούπολης)

Αγιοβλασίτου Μαρία του Κωνσταντίνου ( υποψήφια Δημοτική σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Σταυρούπολης)

Βουρνούκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου ( υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος   Εκλογικής Περιφέρειας Σταυρούπολης)

 

 Δημοτική Κοινότητα Ευμοίρου

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

Βουτσαδάκης Βασίλειος του Δημητρίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

Δομνίδου Ελευθερία του Παναγιώτη ( Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

Μιχαηλίδης Σταύρος του Νικολάου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

Παπαδόπουλος Παναγιώτηςτου Ευθυμίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

Ραπτοπούλου Ελισάβετ του Θεοχάρη ( Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ευμοίρου)

 

Δημοτική Κοινότητα Κιμμερίων

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κιμμερίων )

Καρά Χασάν Σαμπιχά του Χασήμ (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κιμμερίων )

Μπογιάρ Χασάν του Αζίζ (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κιμμερίων )

 Χουσεϊν Ογλού Σαλή του Χασάν (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής

Κοινότητας Κιμμερίων )

 

Δημοτική Κοινότητα Ξάνθης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

 Αλή Ογλού Μουσταφά του Τζελίλ(Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Αμποβιάν Αικατερίνη του Ραζμίκ (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Βαλαβανίδου Μαριάνα του Φωτίου (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Γεωργιάδης Θεόδωρος του Νικόλαου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Κιαζήμ Ογλού Ριτβάν του Ρασήμ(Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Μαγκοπούλου Μαρία του Ζήση (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Μαυρομάτης Αντώνιοςτου Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Μουξιάδου Ελισάβετ του Κλημέντιου (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Πογκοσίδης Γκαϊκ του Μανβέλ (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Σαλή Κιαζήμ Ογλού Τζενγίζ του Μεμέτ (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Τακματζίδης Δημήτριος του Λαζάρου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Τριανταφυλλίδου Γεωργία του Χαράλαμπου (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Χάϊτας Αγησίλαος Στέφανος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

Χουσεϊν Ογλού Τζενγκίς του Μπεσήμ (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ξάνθης)

 

Τοπική Κοινότητα Δαφνώνα

   (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δαφνώνα)

Περρής Σωτήριος του Περικλή (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δαφνώνα)

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου  

       (Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου)

Λιαπάκης Θεόδωρος του Στυλιανού (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου)  

Τούπα Αθηνά του Νικολάου(Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου)

 

Τοπική Κοινότητα Σταυρούπολης  

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σταυρούπολης)

Καρασακαλίδης Αχιλλεύςτου Ιωάννη(Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Σταυρούπολης )

  

Τοπική Κοινότητα Πασχαλιάς    

     (Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πασχαλιάς)

Τοχούρογλου Κωνσταντίνος του Αβραάμ (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πασχαλιάς)

AdminAdmin