Batı Trakya
Giriş Tarihi : 29-04-2014 05:04   Güncelleme : 29-04-2014 05:04

İSKEÇE BELEDİYESİ İÇİN POULİOS'un LİSTESİ

KİNONİA DİMOTON BELEDİYE MECLİS ADAYLARI LİSTESİ

İSKEÇE BELEDİYESİ İÇİN POULİOS'un LİSTESİ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Ε. ΞΑΝΘΗΣ
   
1 Αδαμαντίδου Δήμητρα
2 Ακριτίδης Στάθης
3 Αντωνιάδης Χαράλαμπος
4 Αρήφογλου Χαβιζέ
5 Βασιλούδης Ηλίας
6 Βλαχόπουλος Γιάννης
7 Βορίδης Δημήτρης
8 Γαβριηλίδης Κώστας
9 Γκαγκώνη Μαρία
10 Δαργανάκης Μπάμπης
11 Δέλκος Κώστας
12 Δήμου Αργύρης
13 Δουκέλης Γιάννης
14 Εγγλεζάκης Γιάννης
15 Ελευθεριάδης Απόστολος
16 Ευστρατίου Βασίλης
17 Ευφραιμίδης Ιορδάνης
18 Ζουρνατζίδης Αναστάσιος
19 Ιωαννίδης Ελευθέριος
20 Καβασακάλης Σωτήρης
21 Καλογερής Κρίτων
22 Καρά Αχμέτ
23 Κεβεντζίδης Θεόδωρος
24 Κιμούντρης Παναγιώτης
25 Κυρπόγλου Ρούλα
26 Μαλλικόπουλος Κώστας
27 Μαντέ Ρεμζί
28 Μερτζάν Ογλού Ζία
29 Μονδρινός Νίκος
30 Μόρφης Παναγιώτης
31 Μυλωνάς Γιώργος
32 Μυστακίδου Θώμη
33 Νεοχωρίτου Βίκυ
34 Νίτης Νίκος
35 Ξυνίδης Θανάσης
36 Ουζούν Ιρφάν
37 Παπά Σοφία
38 Παπαδόπουλος Γιώργος
39 Παπουτσόγλου Γιάννης
40 Παρχαρίδου Μαρία
41 Πεχλιβάνης Άγγελος
42 Πολυχρονίδης Γιώργος
43 Ρεκάρης Μιχάλης
44 Σαρακενίδης Σόλων
45 Σεφκέτ Ογλού Σεφκέτ
46 Σουλιώτης Γρηγόρης
47 Σπαθάρης Διονύσης
48 Σπυριάδης Γιώργος
49 Σπυριδονίδου Άννα
50 Στρογγύλη Γεωργία
51 Τολμίδου Δέσποινα
52 Τοπ Ισμέτ
53 Τοσούν Ογλού Καμσίζ
54 Τσαϊρογλου Μάνια
55 Τσαρεκτσή Τζενάν
56 Φανουράκης Μανώλης
57 Χαϊτίδης Δημήτρης
58 Χαριτωνίδου Ειρήνη
59 Χουσεϊνογλου Τιμούρ
60 Χριστοφορίδου Γιάννα
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
   
1 Μακρόγλου Βάσω
2 Παναγιωτίδης Γρηγόρης
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
   
1 Απτήλ Ογλού Ισμαήλ
2 Αχμέτ Ογλού Αχμέτ
3 Γαβριηλίδου Ρέα
4 Εμίν Ογλού Ενγκήν
5 Εμπλιούκ Αϊλά
6 Καδρή Κεμάλ
7 Κοντογιαννίδου Βάσω
8 Κριτσίνης Αθνάσιος
9 Κώστογλου Κωνσταντίνος
10 Μεϊμαρίδου Χρυσούλα
11 Μήτρου Αντώνης
12 Μιτσένκο Όλγα
13 Μπεμπέκη Σούλα
14 Πλούμης Παναγιώτης
15 Τολμίδης Δημήτρης
16 Τσετινές Στέλιος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ
   
1 Μαλκότς Ορχάν
2 Μόμκο Σεβέν
3 Μπαντάκ Ερκάν
4 Σεπετσής Θεόδωρος
5 Τοπ Λούνα
6 Τσακήρ Κιουτσούκ Εμινέ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ
   
1 Αλεξούδη-Πυριλίδου Αγγέλα
2 Αριστείδου Χρυσούλα
3 Γερασιμίδης Στάθης
4 Κώττη Πόπη
5 Παπαδόπουλος Σάββας
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
   
1 Γεσήρ Αϊτάν
2 Ιντζέ Σαφέτ
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
   
1 Βασιλειάδου Χαρούλα
2 Κυβρακίδης Χαράλαμπος
3 Ορφανίδης Ελευθέριος
4 Παπαδόπουλος Γιώργος
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
   
1 Αντωνιάδης Γιώργος
2 Τοπουζίδου Κυριακή
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΦΝΩΝΑ
   
1 Μιχαηλίδης Σάββας
2 Φερεσιάδης Γιώργος
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΟΦΥΤΟΥ
   
1 Καρανικόλας Ελευθέριος
2 Σερεφιάς Διαμαντής
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
   
1 Δεληβασίλη Γιούλη
2 Κυπαρίδης Σάββας
3 Τσινάρης Αθανάσιος
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ
   
1 Πάνου Βενετία
2 Τολμίδης Παναγιώτης

 

AdminAdmin