Türkiye
Giriş Tarihi : 19-01-2022 16:28   Güncelleme : 19-01-2022 16:28

Kampanyalı En Ucuz Royal Canin Köpek ve Kedi Mamalarını Kuryemama Sitesinden Güvenle Alabilirsiniz

Kampanyalı En Ucuz Royal Canin Köpek ve Kedi Mamalarını Kuryemama Sitesinden Güvenle Alabilirsiniz

Kalabalıklaştıkça kendimizi daha yalnız hissettiğimiz günümüz dünyasında artık birçoğumuzun en yakın dostları evlerimizi ve yaşamlarımızı paylaştığımız petlerimiz oldu. Her geçen gün daha da yaygınlaşan hayvan sevgisi ve sahiplenme isteği birçok yeni sorumluluğu da yanında getirmiştir. Öncelikle sağlıklı bir pete sahip olmak için onları en doğru şekilde beslememiz gerekir. Bu konuda artık doğru bilinen yanlışlar değişmekte, hayvanlarımızın kendilerine özgü sindirim sistemlerinin olduğu kabul edilmekle onlara özel mamalar hazırlanır. Eski zamanlarda evde ne pişerse hatta belki de pişirmeden verilenlerin onların bazen iyileştirilemeyecek şekilde bile hasta olmalarına yol açtığı belirlenmiştir. Kedi ve köpek maması denince akla ilk gelen markalardan biri olan Royal Canin işte tam da bu noktada hem hayvan severlerin hem de petlerinin beğenisine sunulmaktadır.

Kedi ve Köpek Mamasında Kalite

Nasıl aile bireylerinizin sağlığı için kaliteli malzemeleri şart koşuyorsanız evlerinizde beslediğiniz hayvanlarınız için de aynı koşulla alış veriş yapmanız gerekir. Gerekmekte diyoruz, çünkü sağlıksız malzemelerle, gerekli koşullar sağlanmadan üretilmiş her mama onların sağlıklarının hızla bozulmasına ve keyiflerini kaybetmelerine yol açacaktır. Bu nedenle onlar için seçilen mamalar bu konuda uzmanlaşmış, kalitesini ve sağlıklı oluşlarını kanıtlamış markalardan seçilmelidir. Royal Canin köpek maması özelinde alınan mamalar onların hem sağlıklı bir şekilde gelişmelerini hem de tüm organlarını koruyarak beslenmelerini sağlamalıdır. Sindirim sistemleri ve enerji ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan mamalar petiniz ve sizin sağlıklı ve güvenli bir ilişki içinde yaşamanızı da beraberinde getirecektir.

Kaliteli Mama Neleri İçerir?

Tüm canlıların kendilerine özgü beslenme ihtiyaçları ve sindirim özellikleri vardır. Cinslerin kendi içinde bile yaşam koşulları bu ihtiyaçların değişkenlik göstermesine neden olur. Nasıl bir erkek ve bir kadının, bir yaşlı ve bir çocuğun kalori ihtiyaçları farklı ise diğer canlıların da kendilerine özgü besin, enerji ihtiyaçları hatta farklı sindirim özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle onlar da kendilerine özel hazırlanmış mamalarla beslenmelidir.

Kaliteli mamalar, onların kendi cinslerine, yaşam tarzlarına, yaşlarına özel olarak hazırlanmış; tüm gerekli besin maddelerini ve değerlerini kapsayan ürünlerdir. Vitamin, mineral, su, protein bakımından zengin maddelerle donatılmış, sağlıklı gelişimi destekleyen ürünlerdir. Bu nedenle konusunda uzman kişilerce hazırlanmalı ve üretilmelidir. Yine üretim yerleri de hijyen bakımından özenle hazırlanmış olmalıdır. Çünkü hijyen gözetilmeksizin hazırlanan mamalar da petler için tehlike saçmaktadır. Royal Canin ürünleri işte tam da bu koşullarla hazırlandığı için petlerinize en güvenli mamaları sunmaktadır.

Kuryemamada Bulabileceğiniz Royal Canin Kedi ve Köpek Mamaları

Royal Canin kedi maması, büyük kediler ve yavru kediler için iki ayrı çeşitte hazırlanmaktadır. Yavru kedilerin gereksinimleri ve öğün miktarları ile büyük kedilerin besin gereksinim ve öğün miktarları aynı olamayacağı düşüncesinden yola çıkan Royal Canin, minik dostlarınıza besinlerini en lezzetli ve sağlıklı şekilde sunmak için üretilmektedir.

Aynı şekilde Royal Canin köpek maması, büyük köpekler ve yavru köpekler için ayrı paketlerde sunulmaktadır. Sindirim özellikleri, besin gereksinimleri, hareketlilikleri göz önünde tutularak üretilen mamalar bir köpek için çok önemli olan sağlıklı kemik yapısını da desteklemektedir.

Kuryemama Güven Demek

Köpeğiniz ve kediniz için sağlıklı, güvenilir, kaliteli ürünler sunan Royal Canin, kampanyalı en ucuz fiyatlarıyla şimdi Kuryemama’da. Sitemiz gizlilik ilkesi ve önlemleriyle size tamamen güvenilir ve hızlı bir alış veriş imkânı sunmaktadır. Sizlere hep kaliteyi sunan sitemizden dilediğiniz Royal Canin ürününü seçerek kedi ve köpeklerinize güvenilir öğünler hazırlayabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

LMLM