Türkiye
Giriş Tarihi : 10-11-2021 09:11   Güncelleme : 10-11-2021 09:11

İngilizce konuşmak neden önemlidir?

İngilizce konuşmak neden önemlidir?

İngilizce uluslararası anlamda genel kabul görmüş ve dünya üzerinde bireylerin ortak olarak anlaşması için seçilmiş önemli bir dildir. Günümüzde İngilizce özellikle üniversitelerin hazırlık sürecinde ve iş yaşamında bireylerin önüne çıkan önemli bir olgudur. Birçok birey akademi kariyer yapabilmek iyi bir iş bulabilmek ve dünya ile iletişimini koparmamak için İngilizce öğrenmeyi tercih ederler. Ülkemizdeki yanlış eğitim sistemi İngilizce öğretmek de kullanılan tekniklerin yanlış olması ve küçük yaşlardan itibaren İngilizce öğrenme noktasında dikkat gösterilmesi neticesinde ilkokuldan itibaren İngilizce öğrenmeye dayalı olan dil öğrenme olumsuz bir şekilde neticelenmiş ve bireyler okullardan İngilizce öğrenemeden mezun olmuştur. Bu olumsuz eğitim koşulları ve tarzı neticesinde bireyler okullarına bitirdikten sonra iyi bir iş bulabilmek ve akademik anlamda çalışmalar yapabilmek için farklı yollarla İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır.

Speechify birebir İngilizce öğretmeni hedefler

Speechify, kurulduğu günden bu yana öğrencilerin İngilizceyi doğru eksiksiz ve düzgün bir biçimde öğrenmesi için çaba sarf eden öncü bir kuruluştur. Kuruluş çevrimiçi İngilizce öğrenme konusunda dünya lideri olmayı başarmıştır. Bu anlamda özellikle de online İngilizce speaking çalışmalarını gerçekleştiren ve bundan başarılı sonuçlar alan bir kurstur. Speechify bünyesinde alanında uzman ve son derece profesyonel eğitmenler bulunmaktadır. Bu eğitmenler öğrencileri için bir çalışma planı sergiler ve uygun fiyatlarla onlara hem iş İngilizcesi hem konuşma İngilizcesi hem de çocuklar için İngilizce öğretme imkanı sunar.

Speechify ile her yerden İngilizce öğrenmek mümkün

Speechify bireylerin online olarak İngilizce öğrenebilecekleri ve tablet telefon akıllı cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden derse girme bildikleri son derece geniş ve başarılı bir platformu ortaya koymuştur. Bu sayede bireylerin profesyonel anlamda İngilizce öğrenmeleri akademik yaşamlarına iş yaşamlarına ve okul yaşamlarına katkı sağlamaları mümkündür. Speechify bilinen diğer uygulamaların aksine son derece uygun fiyatlarla öğrencilere destek sunmaktadır. Uygulama sayesinde ulaşılabilir fiyatlarla öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri ve bu anlamda bireysel gelişimlerine katkı sağlamaları mümkün kılınmıştır. Speechify, oldukça güvenli bir platform oluşturmuş bu sayede her yaştan bireyin güvenli bir biçimde İngilizce öğrenmesini sağlamıştır.

İş hayatında bireylerin e-postaları yanıtlaması uluslararası kuruluşlarla irtibat kurması gündemi takip etmesi için iş İngilizcesini doğru bir biçimde kullanması önem arz eder. Öte yandan yine yurtdışı seyahatlerinde yada yurt işine gelen bireylerle irtibat kurma noktasında da konuşma İngilizcesi ne bilmek önemlidir. Konuşma İngilizcesi genel anlamda günlük yaşam faaliyetlerini yürütürken ve iş yaşamında ise mülakatlara girerken bireylerin karşısına çıkmaktadır. Bu anlamda konuşma İngilizcesi ile iş İngilizcesini birlikte ilerletip, faydalı ve başarılı bir çalışma ortaya koymak ve İngilizce düzeyini yükseltmek mümkündür. Speechify, güvenli ödeme seçenekleri ile 30 dakikalık ve 60 dakikalık dersler halinde öğrencilere başarılı bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedeflemektedir.

 

LMLM