Batı Trakya
Giriş Tarihi : 19-07-2016 13:59   Güncelleme : 19-07-2016 13:59

Avrupa tatil önerileri

Avrupa’da hayallerinizi süsleyen bir tatil yapmaya karar verdiyseniz, sizler için hazırladığımız

Avrupa tatil önerileri

Avrupa’da hayallerinizi süsleyen bir tatil yapmaya karar verdiyseniz, sizler için hazırladığımız en güzel Avrupa ülkeleri ve otellerini inceleyebilirsiniz. Dünyanın en güzel şehirleri ve ülkeleri Avrupa kıtasında yer alıyor. Bu nedenle hemen her şehirde yapacağınız tatilde eğlenceyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bir yerde kalmayıp birkaç yer görmek için, güvenilir ve eğlenceli tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Avrupa turları ile yola çıkabilirsiniz.

Eğer bu şehirlerin arasında en güzellerini merak ediyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Jumeirah Port Soller Hotel ( İspanya / Mallorca)

Avrupa’da en çok tercih edilen otellerin başında gelen Lumeirah Port Hotel, bir dağın yamaçlarına kurulmuş esrarengiz bir konuma sahiptir. Toplamda 120 odaya sahip olan otel odalarının hepsi deniz manzaralıdır. Otelin SPA merkezinde Akdeniz’e özgü zeytinyağı ve limonlu tariflerle hazırlanan cilt ve vücut bakımı hizmetleri sunuluyor. Şehrin en iyi restoranlarına ev sahipliği yapan otel, portakal ağaçlarıyla süslenmiş bir alanda yer alıyor. Ayrıca denize girmek istemeyenler için özel olarak tasarlanan sonsuzluk havuzu bulunuyor.

Comporta, Alentejo Kıyısı (Portekiz)

Ülkenin Alentejo kıyısında yer alan sahil hiç bozulmadan günümüze kadar gelmeyi başarmış. Atlas okyanusuna 10 km uzunluğunda sahili olan Comporta, araba yolculuğu ile Lizbon’a 1 saatlik uzaklıkta yer alıyor. Enerjik dağları, bozulmamış bembeyaz kumsalları ve cenneti andıran bembeyaz evleriyle çok ünlü isimleri ağırlamayı başarmış bir tatil merkezidir. Ayrıca günümüzde çalışmaları süren dev bir golf sahası yapılmaktadır.

Ikaria (Yunanistan)

Feribot yolculuğuyla Atina’dan 6 saatlik bir yolculukla ulaşacağınız bu ada, Ege adalarının nereyse tüm güzelliklerini içinde barındırıyor. Tertemiz havası, sakin ve kalabalık olamayan yapısı, berrak ve masmavi suları ve zengin mutfağıyla dünyanın en iyi tatil merkezlerinden biridir. Dilerseniz eşsiz plajlarında yüzmeye gidebilir veya 5.y’dan kalma şehir surlarında tarihi bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Valletta (Malta)

Valletta UNESCO dünya mirası listesine girmeyi başarmış nadir tatil merkezlerinden biridir. Dünya mutfağının sergilendiği restoranları, şirin kafeleri, restore edilmiş otelleri ve şarap barlarıyla tatil yapmak için adeta mükemmel bir yer!

Ransvik / Skâne (İsveç)

Tuhaf şekildeki meşe ağaçları ve kayalık yamaçlarıyla çevirili bu dünyaca ünlü plaj, İsveç’te doğa rezervlerinde var olan kuytu ve gizli bölgelerden sadece bir tanesidir. Ancak bölgeye ulaşmak için kısa bir yürüyüş gerekiyor. Masmavi suları ve altın rengi kumsallarıyla her tatilcinin hayali olan bir tatil merkezidir.

Diğer tüm ülkelerin turlarının yer aldığı yurtdışı turlar sayfasına http://www.prontotour.com/Yurtdisi-Turlar adresinden ulaşabilirsiniz.