Türkiye
Giriş Tarihi : 01-12-2020 17:50   Güncelleme : 01-12-2020 17:56

Aşılı Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği Trakya’nın İlgi Odağı Oldu

Aşılı Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği Trakya’nın İlgi Odağı Oldu

Trakya'da çok daha fazla ilgi odağı haline gelen ceviz üreticiliği için aşılı ceviz fidanı üretimi ve satışında Ziraat Fidancılık en kaliteli hizmeti güven içinde vermektedir.

Gün geçtikçe adından daha fazla söz ettiren Ziraat Fidancılık şirketimizde hem fidan üretimi hem de satışları yapılmaktadır. Almaya karar verdiğiniz aşılı ceviz fidanları için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir Aşılı Ceviz Fidanı Satışları

Aşılı ceviz fidanı firmamız yüksek kalitede üretimler sayesinde çok daha gelişmiş ağaçların yetişmesini sağlamaktadır. Her geçen gün üretici sayısının arttığı ceviz fidanlarının en doğru şekilde aşılama işlemlerinin yapılması meyve oranının daha fazla olması konusunda çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Hemen hemen ülkemizin her yerinde ceviz üreticiliği yapılmaktadır. Bu üretimin daha fazla olmasını sağlamak için devlet hibe desteği sağlamaktadır. Birinci sınıf aşılama hizmetlerinin verildiği firmamızda açık köklü ceviz fidanı satışları güven içinde yapılmaktadır. Firmamızdan alacağınız fidanların doğru bakımlarının yapılması ile çok daha fazla veriö elde etmek mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda satış sonrası yine biz yanınızda oluyoruz.

Aşılı Ceviz Fidanı Fiyatları

Ülkemizde çok önemli bir yere sahip olan firmamızda üretimi yapılan ceviz türlerinin hepsi son derece işinin uzmanı olan profesyonel ekibimiz tarafından aşılama işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Aşılı ceviz fidanı fiyatları firmamızda bütçelere uygun olan cazip rakamlarla satılmaktadır.2020-2021 sezonunda 12 TL'den başlayan fiyatlarla fidan satın alıp bahçe kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.cevizfidancisiyiz.com sayfamızı ziyaret edebilir firmamız ile 0 536.568 94 26 nolu telefondan Ersin Öz ile iletişim kurabilirsiniz.

LMLM