Avrupa
Giriş Tarihi : 16-07-2020 22:06   Güncelleme : 16-07-2020 22:06

KUZEY MAKEDONYA'da, TÜRK HAREKET PARTİSİ ve ENES İBRAHİM'in BÜYÜK BAŞARISI!!!

KUZEY MAKEDONYA'da, TÜRK HAREKET PARTİSİ ve ENES İBRAHİM'in BÜYÜK BAŞARISI!!!

Önceki gün gerçekleşen erken genel seçimlerinde, Kuzey Makedonya'da Türk Hareket Partisi ve onun başkanı kardeşim ENES İBRAHİM, büyük bir başarı göstererek yeniden milletvekili seçildi.
Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerin neredeyse tamamında Enes'in başkanı olduğu Tüğrk Hareket Partisi birinci olmayı başararak büyük bir zafere imza atmıştır.
Enes kardeşim ve arkadaşları, DÜRÜST ve İNANÇLI politikalar çerçevesinde hareket etmiş Kuzey makedonya Türklerinin gönüllerinde taht kurmuşlar...
Kutluyorum...

Abdülhalim Dede

Enes kardeşim seçim neticelerini Facebook sayfasında şu şekilde dile getirdi.:

ENES İBRAHİM

Ülkemizdeki istikrarın korunması açısından büyük önem arz eden erken parlamento seçimlerinde, siz değerli soydaşımızın desteği ile Türk Hareket Partisi olarak yine önemli bir başarı elde etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bütün seçim sürecinde katkısını esirgemeyen ve covid-19 salgını şartlarında toplum sağlığını her şeyin önünde tutan siz değerli vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Demokratik bir süreçte halkımızın iradesi galip gelmiş ve çoğunluk şimdiye dek yaptığımız icraatlara yeşil ışık yakarak önümüzdeki dönemin sorumluluğunu bizlere emanet etmiştir.

Bizlerin ayrılmaz bir parçası olan Türkiye Cumhuriyeti'nin adını suistimal ederek; ırkçı ve gerici bir partiye oy toplamaya çalışan 3-5 kişinin hezimete uğrayarak rezil olmaları umuyoruz ki bu düşüncede olan herkes için iyi bir ders olmuştur.

Türk seçmenin bulunduğu hemen hemen her sandıkta ipi göğüslemiş olmamız partimizin başarılı politikalarının doğal bir yansıması olmuştur. Önümüzdeki 4 yılda da ilkeli siyaset ile soydaşımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Hedefe doğru devam...

A DEDEA DEDE