Türkiye a
Giriş Tarihi : 09-01-2020 15:57   Güncelleme : 09-01-2020 16:00

Panel Cephe Kaplamada Uygun Maliyet

Panel Cephe Kaplamada Uygun Maliyet

Alüminyum katkı ürünleri kullanılarak cam yoğunluklu malzemeden üretilen panel cephe kaplama ürünleri diğer cephe kaplama ürünlerine nazaran daha kolay kullanım özellikleri sunmaktadır. Binaların dış yüzeylerine giydirilmek suretiyle kullanılabildikleri gibi duvarlara giydirilmeksizindirik dış cephe ürünü olarak da kullanılabilmektedirler. Genel görünüm cama benzemektedir. Ağırlıklı olarak rengi mavidir. Ancak daha açık ve koyu mavi ve tonlarında üretilebilmektedir.

panel cephe kaplama yüksek binalarda daha çok tercih edilmektedir. Bu tercihin maliyetle ilgili sebepleri olduğu gibi mimari proje ve özelliklerin elde edilmesi için de tercih edilebilmektedir. Kalıp ürünler değillerdir. Bu nedenle kişiselleştirilmiş olarak üretilme potansiyelleri mevcuttur. Müşteri talepleri dikkate alınarak üretilme olasılığı vardır.

Modern ve çağdaş mimari yapılarda şık ve estetik görüntü oluştururlar. Bu nedenle de özellikle büyük şehirlerde daha çok kullanılmaktadır. Sadece binaların kendi mimari özellikleri ile uyumlu olmayıp aynı zamanda çevrede bulunan diğer binaların yapı özelliklerine de uyum sağlamakta ve muhteşem bir kompozisyonun parçası olabilmektedirler.

 

Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Yapımı gibi kullanımı da oldukça kolaydır. panel cephe kaplama ürünleri seramik ve diğer kaplama ürünlerine nazaran inşaat alanı dışında da montaj kabiliyeti bulunan ürünlerdir. Özel maddeler kullanılarak birbirlerine yapıştırılmakta ve montajları yapılmaktadır. Montaj malzemesi olarak ayrıca alüminyum malzemenin tercih edildiği ve bir konstriksiyon ürünü olarak montajında tercih edildiği görülmektedir.

Panel Cephe Kaplama Ürünlerinde Köşk Yapı Farkı

Panel cephe kaplama işleri firmamız tarafından yapılan inşaat işleri arasındadır. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız panel kaplama işlerinde kendilerini ispatlamış çalışanlarımızdır. İstanbul merkezli olarak gerçekleştirdiğimiz birçok proje ile panel cephe kaplama alanındaki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz.

Çalışan ve iş güvenliği tedbirlerinin çok önemli olduğu panel cephe kaplama işlerinde firmamız tarafından gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Tam bir mühendislik çalışmasıyla projelendirilen panel cephe kaplama yapım işlerimiz profesyonelce planlanmış iş süreçleri ile sürdürülmekte ve tamamlanmaktadır.

Yapımını gerçekleştirdiğimiz panel cephe kaplama işleri nedeniyle herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yıllarca kusursuz bir kullanım imkanı sunan panel cephe kaplama ürünler sayesinde binalarınız hem daha uygun maliyetlerle kaplanmış olur hem de çok daha modern bir görünüme kavuşur.

LMLM