Batı Trakya
Giriş Tarihi : 05-05-2019 19:40   Güncelleme : 05-05-2019 19:40

VAY ANASINI!!! SEBEBİ BELLİ OLDU. ATALARIMIZ AYAKLAR ALTINDA!!!

VAY ANASINI!!! SEBEBİ BELLİ OLDU. ATALARIMIZ AYAKLAR ALTINDA!!!

Başbakan Alexis Çipras yarın akşam İskeçe'ye geliyor ve TEKKE Köyünde bulunan küçük bir salonda seçim konuşması yapacak.
Konuyu geçen hafta işlemiş ve İskeçe il Örgütüyle 3 mebusun (içlerinde Hüseyin Zeybek te var) başbakan Çiprası neden Tekke köyündeki küçük bir salonda konuşturacaklarını sormuş ve ACABA İSKEÇE İÇİNDE BULUNAN BÜYÜK SALONLARI DOLDURAMAYACAKLARINDAN DOLAYI MI ORAYI TERCİH ETTİLER demiştik.

Maalesef SEBEP O değilmiş.
Tekke'deki toplantı salonunu gidip görmediğimizden yerini bilmiyorduk.
ANCAK, bugün eski bakan Sokratis XİNİDİS facebookta yaptığı bir paylaşımla AKAN SULARI durdurdu.
Çipras'ın konuşma yapacağı toplantı salonu, TEKKE köyümüzün TÜRK MÜSLÜMAN VAKIF ARAZİSİ ESKİ MEZARLIĞIN ÜZERİNE İNŞA EDİLEN SALONMUŞ!!!
O mezarlığı devletimiz bir kaç sene önce GASPETMİŞ ve atalarımızın mezarları üzerine bu toplantı salonunu inşa etmiş.
Hatırlayabildiğim kadarıyla eski mebus AHMET FAİKOĞLU o GASP günlerinde bayağı gürültü koparmıştı. 

Şimdi de, RAMAZAN ayının birinci gününde başbakan Çipras, yanıbaşında mebus Hüseyin Zeybek olmak üzere, ATALARIMIZIN KEMİKLERİ ÜZERİNDE seçim propagandası yapacaklar.
Burada duruyoruz, çünkü korkuyoruz... daha fazla yazarsak, avukat Sinan Kavaz'ın  HIYARLIK kelimesini YARAK-ÇÜK olarak RESMİ tercüme ettiği gibi yine bir kelimeyi buna benzer tercüme edip Hüseyin Zeybek'in bizleri mahkemeye vermesinden korkuyoruz.

Kimlerin DAHA BAŞTAN HAMURLARININ BOZUK OLDUĞU... her geçen gün daha iyi belli oluyor.
TÜRK ve MÜSLÜMAN olarak kendisini kabul eden Herkes, Anlığımıza, Müslümanlığımıza HAKARET edilerek GASP edilen mezarlığımızın üzerine inşa edilen TEKKE köyündeki TOPLANTI SALONUNDA, Çipras'ın konuşmasını dinlemeye ve mebus Hüseyin Zeybek'i tebrik etmeye gidelim!!!

A DEDEA DEDE