tanıtım
Giriş Tarihi : 16-07-2018 23:37   Güncelleme : 30-09-2018 14:14

Kuveyt Türk Altın Hesabı Ürünleri

Kuveyt Türk Altın Hesabı Ürünleri

Kuveyt Türk Altın Hesabı Ürünleri

Birikim yapmak günümüzde çok zor gibi görünüyor olabilir. Ancak elinizden geldiğince küçük de olsa birikim yapmaya başladığınız zaman bir süre sonra iyi bir yatırım sahibi yaptığınızı fark etmeye başlayabilirsiniz. Birikim yapabilmek için güvenilir ve karlı araçların kullanılması gerektiğini de asla unutmamalısınız.

En güvenilir ve karlı yatırım araçları arasında yer alan altın da birikim yapmak isteyen kişiler için ideal bir araçtır. Gelişen teknoloji ile birlikte birikimlerinizi güven altında tutabilmeniz de mümkündür. Elinize geçen ufak paralar ile altın almayı alışkanlık haline getirdiyseniz ve bu konuda bankaların birikim hesaplarından yararlanmak istiyorsanız Kuveyt Türk’ün altın bankacılığı ürünlerinden ve altın hesabı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Altın Hesabının Avantajları Nelerdir?

Kuveyt Türk’ün tamamen güvenilir olarak sunduğu altın hesabı sayesinde birikimlerinizi altın hesabı üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz. İşçilik masrafları, eski ya da yeni altın sorunlarını da Kuveyt Türk’ü tercih ederek ortadan kaldırabilirsiniz.

İstediğiniz zaman sizin belirttiğiniz miktarda altın alım ve satım işlemlerine destek sağlayan Kuveyt Türk, işlemlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Altın bankacılığı hizmetleri arasında yer alan ve vadesiz olarak açabileceğiniz altın cari hesabı size faizsiz getiri sağlayabilecek bir hesap türüdür. Altına Altın Katma Hesabı ve Ziynet Altın Katılma Hesabı’da Kuveyt Türk bünyesinde sizlere sunulan hesaplar arasındadır.

Bu hesaplar arasından kendi ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre uygun olanını seçerek yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrı koşulları ve özellikleri olan altın hesapları uyguladığı Altın Toplama Günleri sayesinde ekonomiye de büyük bir kazanç sağlamaktadır.

Altın bankacılığı ürünleri arasında gram, çeyrek, külçe ile birlikte aynı zamanda havale ve emir de yer almaktadır. Gram, çeyrek ve külçe altın dışında sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz altın çekler fiziki altınlar olarak sizlere sunulmaktadır.

Altın Havale İşlemi Mümkün mü?

Altın havale işlemine de imkan sağlayan Kuveyt Türk, altınlarınızı güvenilir bir şekilde farklı bir yere gönderilmenizi sağlar. Altın Emir adı verilen özellikten yararlandıktan sonra vermiş olduğunuz talimatlar çerçevesinde kurlar talimat verdiğiniz seviyeye geldiği zaman alım ve satım işlemleri otomatik olarak sizin adınıza yapılır.

Altınlarınızı kendi imkanlarınız ile değerlendirmek ve muhafaza etmek yerine bankalar tarafından bu tür hesaplar ile muhafaza ettiğiniz zaman daha iyi değerlendirebilme imkanını elde edebilirsiniz. Son yıllarda özellikle bankalar tarafından sunulan ve Kuveyt Türk’ün de sunduğu “Altın Toplama Günü” uygulamaları mevcut altınlarınızın değer kaybı yaşamadan hesaplarınıza aktarılabilmesini sağlar.

Şubelere götürdüğünüz altınlarınızın güncel değerleri uzman eksperler tarafından değerlendirilir ve altınlarınız bozdurulmadan altın hesabınıza yatırılır. Bankada açacağınız altın hesabı sayesinde dilediğiniz zaman bütçenizi asla zorlamayacak şekilde altın alımı yapabilirsiniz. Altın hesabı, altınlarınızın çalınma ve kaybolma riskini de ortadan kaldırdığı için günümüzde pek çok kişi tarafından bu avantajaları sebebiyle de tercih edilmektedir.

AdminAdmin