Batı Trakya
Giriş Tarihi : 30-01-2018 09:39   Güncelleme : 30-01-2018 09:39

Batıtrakya Türk Kökenli Alman Siyasetçi Bülent Ekrem’e üst düzey destek

Batıtrakya Türk Kökenli Alman Siyasetçi Bülent Ekrem’e üst düzey destek

FDP Herzogenaurach‘ın düzenlediği Yeniyıl resepsiyonunda Bavyera Eyalet Meclisi Milletvekili adayı Bülent Ekrem’e üst düzey destek geldi.

FDP Milletvekili Britta Dassler’in 28 Ocak 2018 tarihinde Novina Hotel’de düzenlediği Yılbaşı Resepsiyonu’na ilgi yoğundu. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı Hür Demokratlar Partisi Federal Milletvekili Britta Dassler’in Resepsiyonuna bir çok Milletvekili ve Türk Dernek Temsilcileri ve Türk işadamları da davetliler arasındaydı.

Türk siyasetçi selamladı
Britta Dassler konuklarını selamladıktan sonra önce sözü Türk kökenli siyasetçi Bülent Ekrem’e verdi. Bülent Ekrem FDP Herzogenaurach İlçe Başkan Yardımcısı olarak misafirleri selamladıktan sonra milletvekili adaylığına destek veren üyelerine teşekkür konuşması ile sözlerini tamamladı.

Genel Müdür’den Türk adaya tam destek
FDP’nin üst düzey misafirlerinden FDP Federal Meclis Grubu Genel Müdürü Marco Buschmann, Federal Meclis’in eksiklerini ve Jamaika Koalisyonunun gerçekleşmemesinin gerekçelerini misafirlere anlattı, yarım saatlik konuşmasını toplam sekiz FDP adayının olduğu salona, “Milletvekili Adayı Bülent Ekrem’e 14 Ekim Eyalet Seçimlerinde destek verin” sözleri ile noktaladı.

AdminAdmin