Batı Trakya
Giriş Tarihi : 01-09-2017 18:34   Güncelleme : 01-09-2017 18:34

SKANDAL: Bayramınız mübarek OLMASIN!!!

SKANDAL: Bayramınız mübarek OLMASIN!!!

AKLÎ DENGESİ YERİNDE Mİ?

iSKEÇE seçilmiş müftüsü diye ortalıklarda dolaşan zat-ı muhterem yayınladığı İBRETLİK Bayram HUTBESİNDE, TAM BİR SKANDALA imza attı.
"Müftülüğün" internet sayfasında paylaştığı BAYRAM HUTBESİnde, eşine rastlamak mümkün olmayan bir TEMENNİDE bulunuyor bu muhterem.

Aşağıda okuyacağınız gibi... seçilmiş "müftü" geçinen Ahmet Mete, İskeçe halkının  Kurban Bayramının Mübarek OLMAMASI temennisinde bulunuyor.

İlk okuduğumuzda... daktilo hatasıdır dedik ve üzerine gitmedik.

Ancak, işin arkasını biraz araştırdığımızda... Mete bu temennisini, SON DERECE SAMİMİ ve BİLİNÇLİ bir şekilde YAPMIŞTIR.
OLMAZ demeyin... Mete ile herşey olur!!!

Kendisine destek olmak için Başlattığı imza kampanyasının  tutmayacağını... azınlık insanının Mete için imza atmayacağını bildiğinden ve bu imza kampanyasının fiyasko ile neticeleneceğini tahmin ettiğinden... Nasrettin hoca misali PEŞİNEN tepki koymuştur.

Nasreddin Hoca oğlunun eline bir testi tutuşturup çeşmeden su getirmesini istemiş. Çocuk dışarı çıkarken de ensesine bir tokat atıp : 
- Testiyi kırma ha ! diye öğüt vermiş . 
Bunu gören komşulardan biri : 
- Yahu Hocam demiş, henüz testiyi kırmadan niye dövüyorsun yavrucağızı ? 
Hoca cevap v
ermiş : 

- Testiyi kırdıktan sonra dövmek neye yarar be birader !

İşte bizim Mete de, imza Kampanyasının fiyaskoyla bitmesini engellemek için, milletin bayramının mübarek OLMAMASINI temenni ediyor.

Allah bizi böyle önceden ve içten pazarlıklı din tüccarlarından korusun!!!

 

Abdülhalim Dede

KAYNAK