Türkiye
Giriş Tarihi : 29-04-2017 14:10   Güncelleme : 29-04-2017 14:10

İşe giden kardeş ile işten dönen ağabeyi çarpıştı: Biri öldü, diğeri yaralı

İşe giden kardeş ile işten dönen ağabeyi çarpıştı: Biri öldü, diğeri yaralı

Aydın'da meydana gelen bir trafik kazasında gece vardiyasında çalıştığı iş yerinden eve dönen kardeş ile aynı saatlerde işe giden ağabeyinin kullandığı motosikletler çarpıştı. Kazada ağır yaralanan 30 yaşındaki ağabey öldü, kardeşinin tedavisi ise sürüyor.

Aydın'da filmlere konu olacak bir trajedi yaşandı. Bozdoğan ilçesinde yaşayan iki kardeşten biri gece vardiyasından çıkıp motosikletiyle evine dönerken, diğeri de işe giderken çarpıştılar. Kazada 30 yaşındaki Ali Nural öldü, 28 yaşındaki Özcan Nural ise yaralandı.
Kaza 20 Nisan Perşembe günü Örentaht- Haydere yolu üzerinde meydana geldi. Haydere Mahallesi'nde yaşayan ve Muğla'nın Kavaklıdere ilçesindeki mermer ocağında çalışan iki kardeşten Özcan Nural, gece vardiyasından çıkıp, evine gitmek üzere motosikletiyle yola çıktı. Ağabeyi Ali Nural da gündüz mesaisine gitmek için motosikletiyle iş yerine doğru yola çıktı. İki kardeş, Örentaht Mahallesi'ne 1 kilometre mesafede çarpıştı.

Sağlık ekipleri ambulansa aldıkları yaralılardan Ali Nural'ı Yatağan Devlet Hastanesi'ne, Özcan Nural'ı ise Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yapılan ilk müdahale sonrası yaralılardan evli ve iki kız çocuğu babası Ali Nural, ambulansla Denizli Server Gazi Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Ali Nural, geçen çarşamba günü yaşamını yitirdi. Ertesi gün ise Haydere Mahallesi Camii'nde, öğlende kılınan namaz sonrası Haydere Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Ağabeyinin ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşayan Özcan Nural'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı, tedavisinin sürdüğü bildirildi. Jandarmanın kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.dha

AdminAdmin