22 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacaktır.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygular ve istekler arasında farklı bir değişim söz konusu. Gizli inatçılığınızı kullanmak için uygun bir gün değil. Size uygun aktivitelerin olduğu ortamlarda doğal yapınızı korursanız, çekiciliğiniz etkili olacak. 
20 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin düşük olması, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Yetersizlik duygusu içinde olmanız zihinsel dağınıklığınızdan ileri geliyor. 
19 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizdeki gecikmeleri fazla abartmayın. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın yardımı veya  çalıştığınız şirketin aracılığıyla gelecek. Bugün özellikle hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişim yapmamalısınız. 
18 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı ve kaprisli  davranmaktan vazgeçmelisiniz. 
17 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız işlerle yetinmiyor, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Hayal gücünüz mükemmel çalışıyor. 
16 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay’ın konumu, felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız. Ayrıca iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak da etkileyici olmak istiyorsunuz. 
15 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 Aşk konusunda kariyer ve üstün nitelikler göz dolduracaktır. Bugün konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. İnandığınız konulardan taviz vermek istemiyorsunuz; bu yönünüz şaşırtıcı.
14 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönem bazı aşklar yarım kalacaktır. Sevdiğiniz kişiden beklentiniz, duygusal gereksinme içinde olmanız, onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.
13 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsi kolaylıkla etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız, arzularınıza gem vurmayı öğrenmelisiniz. Bugün partnerinizle aranızda önleneeyen bir heyecan fırtınası oluşabilir. Sosyal yaşamınız canlanıyor.
12 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişen olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalı, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı ve atılım yapmadan önce iyi düşünmelisiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz..
10 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. İstenmeyen harcamalar da söz konusu.
9 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecek. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek; kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyor ve sabırlı davranıyorsunuz. 
8 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizi veya sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönemdesiniz. İlişkinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Daha samimi olmalısınız.
7 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli anlamsız bir huzursuzluk kaynağı yaratabiliyor. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz. 
6 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranıyorsunuz. İşlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınızla uğraşmalısınız.
5 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi  farklı ve yenilenmiş hissediyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır. Bugün güçten yana oluşunuzu destekleyenler olacaktır.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.
3 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. İçsel olarak yaşadığınız karmaşaya karşı önleminizi almalısınız. 
2 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün özel hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken, duygusal tatmin sağlıyorsunuz.
1 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman, kafanızdaki olumsuz fikirler yüzünden moraliniz hemen bozuluyor.
30 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve duygusal  düşünmekten bir an önce vazgeçmelisiniz. 
29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızı arttırmalısınız.
28 Nisan 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.
27 Nisan 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz. 
26 Nisan 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Formunuzu bozmanız an meselesi.
25 Nisan 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün inançlarınız ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmekle çevrenizdeki bazı kişileri şaşırtabilirsiniz. Fakat sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız.
24 Nisan 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak istiyor ve bu konuda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Bugün güven verici bütünleşmelere önem veriyorsunuz. İdeallerinizi özgüvenli bir şekilde savunmak zorunda kalabilirsiniz.
23 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğallığa karşı değilsiniz fakat, isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz.
22 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde daha fazla yoğunlaşacaksınız.
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu