22 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız. 
21 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayların arkasında farklı nedenler ararken, bulunduğunuz noktadan çok uzaklaşıyorsunuz. Duygusal takıntılarınız, sizi zorlamanın ötesinde yanlış kararlar almanıza neden oluyor. Bazı görüşmeleriniz olumlu sonuç verecek.
20 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içine girecek, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.
19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içinde olduğunuzun farkındasınız ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmek istemiyorsanız, temkinli davranmalısınız. 
18 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı da genişletiyor. Bugün oldukça hareketlisiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Dinlenmelisiniz. 
17 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşlerle ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. 
16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük kaçamaklar sizi oyalasa bile; sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda otokontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi üzebilir.
15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinize disiplin getirmelisiniz.  Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili  önemli fırsatlar gündemde. 
14 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir gün  yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın.  
13 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans konularında girişimciliğinizi akıllıca kullanmak istiyorsunuz fakat yeniliklere karşı çekimser davranışlar içindesiniz. Bugün inatçı tavırlarınızla bazı çevreleri karşınıza alabilirsiniz. Güvensizlikten nefret ediyorsunuz.
12 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyor,  fırsatları değerlendiriyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişilerle felsefi konuşmalar yaparak, bilgi dağarcığınızı kullanabilirsiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlanmalara gelemediğiniz için ani olaylara tepkili davranabiliyorsunuz. Önemli konuları atlamadan kendinizi disipline sokmak zorundasınız. Maddi konularda ısrarcı bir tavır takınarak çevre koşullarınızı değiştirebilirsiniz. 
10 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Düşüncelerinizi yansıtırken yöntemleriniz ilginç. 
8 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Engellerden nefret etmenize rağmen, sözel olarak kendinizi yeterince ifade edemediğiniz için, çevrenize çok çabuk kırılabiliyorsunuz. İçinizde birçok kimsede olmayan saklı bir enerji var. Birlikte olduğunuz kişiler coşuyor. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir girişim içinde olacaksınız. 
6 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Olabilecek sorunları önlemek için, küçük molalar vermeli ve her şeyi daha  ayrıntılı düşünmelisiniz. 
5 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede, beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler var.. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız sorunlar yaratabilir. 
4 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, net olmayı denemekten başka çareniz yok. Maddi problemlerinizi hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinizde yansıtabileceksiniz. 
3 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin hakkınızda değişik düşünceleri olabilir. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sığınma duygusu içinde, arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.
2 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağırılırken; siz, partnerinizle vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Onunla aranızda farklı bir çekim gücü yakalayacaksınız. 
1 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz. 
30 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. 
29 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkiliyor. Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.
28 Nisan 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Finans konularına oldukça olumlu yaklaşımlarınız var. 
27 Nisan 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak, gerçek isteklerini arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. 
26 Nisan 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında, siz de gereken karşılığı vereceksiniz. Ailenizle aranızda ilişkiler çok önemli. Damar sorunlarına dikkat. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütçenizle ilgili bazı problemler söz konusu olacak. Kendinize güvenmenize rağmen, çelişkilerin olacağı ortamlardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bazı tereddütlerinizin sizi yormasına izin vermemeli, daha esnek düşünmelisiniz.
24 Nisan 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yerinizde duramıyor ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gün içindesiniz. 
23 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her olayı farklı algılayarak, kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkilerinizde yeni bir enerji yakalıyorsunuz. 
22 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu