22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugünde, alıngan ve kırılgan tavırlarınızla ilginç bir tablo çiziyorsunuz. Çevrenizdeki her şeyin dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınız pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün birçok işin sizi yoracağını bile bile, kollları sıvayıp girişimde bulunacaksınız. Aktif bir dönemdesiniz.   
20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Bugün felsefi konuşmalar yaparak, çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.
19 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey, sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. 
18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün karışık problemlerin üstesinden kolayca  geleceksiniz. Başarılar sizden yana, unutmayın.
17 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri denetleme huyundan vazgeçmelisiniz. Bugün bir takım kişilerin fikirlerini benimsemeyebilirsiniz. Bu dönem tansiyon iniş çıkışlarına karşı tedbirli olun.
16 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. 
15 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk size eğlence şeklinde geliyor… Bazılarınız  iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir, iddialı tavırlar içinde olabilir. Doğru kararlar almak sizin elinizde. İnatçı yapınız olumsuzluk  getirebilir.
14 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız şekilde dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki  söylentilere hazırlıklı olun. 
13 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. Kendi duygularınızdan çok, onun hissettikleri önemli olacak. Enerjinizi daha rahat kullanacağınız ortamları seçmeniz, çevrenizde yanlış yorumlara neden olabiliyor.
12 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bazı konularda seçici davranıyorsunuz.
11 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçenizin dengelerini bozabilirsiniz, dikkatli olun. İsteklerinizde farklı bir aşırılık gözleniyor.
10 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz  de artıyor. Sizin yaşam boyunca mantığından ayrılamayan bir yapınız olduğu için, içinizde uyuyan kıpırdanmalara bir anlam veremiyorsunuz. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman, son derece huzursuzlanıyorsunuz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. 
8 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı yaşamak istiyor ve bunu başaramayınca öfkenizi çevrenizden çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda romantizm doruğa çıkacak. İş hayatınızda, kariyerli kişilerden alacağınız destek sayesinde başarılı bir dönem geçireceksiniz. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişle ilgili  anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Bu halinizi, aşırı olmamak şartıyla çevrenizle paylaşıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda kişisel cazibenizle çevrenizi etkiliyorsunuz.
6 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğiniz mükemmel gidiyor.
5 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Ortak çalışmalar için uygun bir gün. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel  çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bir gün.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun hareket ettiğiniz zaman çalışmalarınız ses getirecek.
3 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Düşüncelerinizi gizleme ve planlarınızı saklama gereği duyacaksınız. Karşılıklı görüşmelerin yapılacağı bir gün. İkilemler yaşıyorsunuz. 
2 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel koşulların lehinize geliştiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik, aklınızı karıştırabilir. Uzaklarda, değer verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz güzel haberleri alacaksınız. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.
1 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde bir arada yürütmeyi biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.
30 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarının etkisinde kalabilirsiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacaksınız. Sürpriz haberler karşısında keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 
29 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve sizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapacaksınız. Birlikte yeni işler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. 
28 Nisan 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Bugün partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek; aktivitelerinizi  onunla birleştirmek isteyebilirsiniz. 
27 Nisan 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.
26 Nisan 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük çabalar sonucu gerçekleştirdiğiniz organizasyonu sahiplenmek, etrafınızdaki bazı yakın arkadaşlarınızın gizli tepkilerini çekiyor. Özellikle bugün karşılıklı görüşmelerde imalı sözcüklerden kaçınmalısınız.
25 Nisan 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız kıskaçlar yüzünden kendinizi cendere altında hissedebilirsiniz. Özgürlük duygularınız körükleniyor. Her şeye rağmen, isteklerinize gem vurmayı başaracak ve konsantre olacaksınız. Partnerinizden destek gelecektir.
24 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi çekinmeden söyleyeceğiniz bir gün. Duygularınızı yoğun ve hızlı yaşıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bugün hızlı karar vereceksiniz. Hatalara karşı tedbirli olun.
23 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün organizasyon çalışmalarıyla yaşantınızı renklendirmek isteyeceksiniz. Kişisel enerjiniz olumlu bir şekilde yerine geliyor. İçsel enerjinize bağlı çevresel ilişkileriniz ön planda olacak. Randevularınızı geciktirmeyin. 
22 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Güneş, karşıt burcunuzda ilerlerken, birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Kendinizden eminsiniz. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu