22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün… Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak sıra dışı konuşmalar yapmamalısınız.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi güvenli hissetmek için yaptığınız her türlü çalışma karşılıksız kalmayacak. Girişeceğiniz birçok projede özgürce hareket etmek istiyorsunuz. Diş ve kemik kontrollerinizi ihmal etmeyin.
20 Mayıs 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün fazlaca karışık problemlerin üstesinden kolayca  geleceksiniz. Yine de dikkatli olmalısınız. 
19 Mayıs 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Çevrenizle uyumunuz, sizi farklı kılıyor. İlişkilerinizden olumlu etkiler alıyorsunuz.   
18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. 
17 Mayıs 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi aşma ve ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. 
16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin en büyük enerjiniz, hayata hırslı ve kendini adayarak bakmanız. Siz harekete geçmeden önce sıkı düşünür ve hareket edersiniz. Düşünce mekanizmanız daha da hız kazanabilir. İş hedeflerinizi üst noktalara taşımak istiyorsunuz.
15 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız görüşmeler, girişimcilik konusunda başarılı olacağınızı gösteriyor. Kalitenizi artıracak,  projeler peşindesiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. İlişkilerinizin uyumunu korumalısınız
14 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak.
13 Mayıs 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili davranmak istemeyebilirsiniz. Size yanlış gelen şeyleri de kabul etmek istemiyorsunuz. Çıkarlarınızı düşünmek zorunda kalabilir ve düşüncelerinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. 
12 Mayıs 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Birçok davete katılacak ve mutlu olacaksınız. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin, farklı düşünceleri sizde farklı motivasyon yarattığı için mutlu oluyorsunuz.
10 Mayıs 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projelerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir araya geleceğiniz günler olacak. Stresinizi  kaldırıp bir kenara koymalısınız.
9 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir gün.
8 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi durumunuzda iyi yönde gelişmeler olacak. Yeni tanışacağınız kişilerin, çevresel faktörlerinden beklenmedik bir şans kapınızı çalabilir. İlişkilerinizi doğru alanlarda kullanmanız gerekiyor. Enerjinizi yükseltmek için moralinizi bozmayın. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün karşıt Ay, size, olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmeyi arzu ediyorsanız sabırlı olmalısınız. 
6 Mayıs 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen, en son sözü kendiniz söylemek için daha fazla çalışıyor ve yoruluyorsunuz.
5 Mayıs 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

 Duygularınızdaki artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Sosyal yaşantınızda istikrarlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. 
4 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz size başarı getiriyor. Bugün  doğallığınız işinizi kolaylaştırıyor. 
3 Mayıs 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalısınız. Onların fikirlerini beğenmeyebilirsiniz. Üstelik yalnızlık duygusu içinde, kalabalık gruplara karşı tepkili olabilirsiniz. Kendinize güvenmelisiniz.
2 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki kişilerle yeni konuların araştırmalarını yapmalısınız. Başarılı bir gün
1 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanıza rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken, kendi  düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. 
30 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz etkilenmeye açık bir gününüzdesiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. 
29 Nisan 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, gelecek tekliflere hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve yenilikleri kabullenmiyorsunuz.
28 Nisan 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. Bugün bir takım özel konularınız gündeme gelebilir. Seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.
27 Nisan 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli aşklar konusunda temkinli olmalı ve geçici duygulardan uzak kalmalısınız. Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bir gündesiniz. Yeniliğe açık olmanıza rağmen hatalar da yapabilirsiniz. 
26 Nisan 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlar olabilir. Gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmanızdır. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Bugünlerde özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz.
24 Nisan 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Diplomatik yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış şekli. 
23 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Vazgeçmeyin.
22 Nisan 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürekli değişim içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygunuzda biraz çılgınlık öne çıkıyor.
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu