22 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Çevrenize taviz vermek zorundasınız. 
21 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklar konusunda fazla cesur davranmamalı ve işinizi belli bir ölçüde götürmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için gerekli enerjiye sahip olmanıza rağmen, araştırmacı yönünüz bazı girişimlerinizi yavaşlatacaktır. 
20 Mayıs 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün değişikliğe açık olmayabilir ve sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlanacaklar, siz de biliyorsunuz. 
19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve aşamalar içinde olacaksınız. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz.
18 Mayıs 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda istediğiniz sonuçlara ulaşmanız uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Bugün partnerinizin kesin tavırlarından etkileneceksiniz.
17 Mayıs 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ve çevrenizi her anlamda sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz.
16 Mayıs 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Bugünlerde agresif davranmanıza neden olacak tüm çevresel koşullar sizi tahrik edecek. Özel yaşadığınız duygular sizin için önemli olacak…
15 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaştığınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da neden oluyor.
14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 Sanatsal ortamlarda aniden doğan aşklar önemli. İş hayatınızda aniden bir aşk kıvılcımları söz konusu. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız çok daha ön planda olacaktır. Bu dönem seçimlerinizi doğru yapmalısınız.
13 Mayıs 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız her türlü atılımlarınızda çevresel faktörleri kendi lehinize rahatlıkla kullanabileceksiniz. İstediğiniz performansı sağlama konusunda biraz daha zamana ihtiyacınız var. Bugün çekimser davranışlar sergileyebilirsiniz.
12 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum getirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursu, alıngan bir gün yaşıyorsunuz Kendinizi  ifade etmelisiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişen istekleriniz konusunda kendinizi zorlamamalı, partnerinizin olumlu yaklaşımlarına daha iyimser bakmalısınız. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.
10 Mayıs 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Maddi konularda istediğiniz gelişmeler, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak olumlu şekilde gerçekleşecek. 
8 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı kararlarınızı ertelememelisiniz. Söz verdiğiniz konulara, nedensiz bir şekilde ilgisiz şekilde yaklaşıyorsunuz. Dengelerinizi korumak uğruna, taviz vermekte istemiyorsunuz. Enerjinizi dağıtmaktan vazgeçmelisiniz. Baş ağrılarınız olabilir. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür, sosyal ilişkilerinizde ikna edici bir tablo çiziyor. Bugün sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. 
6 Mayıs 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Önem vermediğiniz kişilerin sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda olayların değişik yorumlanmasına izin vermemelisiniz.
5 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli hareket etmek istediğiniz bir gün. Güveneceğiniz kişileri iyi seçmelisiniz. Olaylara kendinizi kaptırmayın. Yaşamın, keşfettiğiniz başka bir yönü sizi olumlu değiştirecek.
4 Mayıs 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizdeki çevre sorunları size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz.
3 Mayıs 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan kişilerle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.
2 Mayıs 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Zeki ve pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için fazla çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün anlaşılmaya ve güç birliğine daha çok ihtiyacınız var.
1 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulara kafa yoracak ve yeni çözümler getireceksiniz. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.
30 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklar konusunda beklemenizde yarar var. Bugün bazı dostlarınızın sizden destek beklediğini görecek ve yardım etmek isteyeceksiniz. Atılımcı ruhunuzu ortaya koyarken, size kazandıracağı avantajları da düşünmelisiniz.
29 Nisan 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif  bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalısınız; yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmek zorundasınız. Çevrenizi kırıyorsunuz.
28 Nisan 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir.
27 Nisan 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılıklı fikir paslaşması içinde olacağınız bir gündesiniz ve konuyla ilgili isteklisiniz. Bu şekilde motivasyonunuz iyi olduğu sürece başarı size kendiliğinden gelecek. Yani küçük aksaklıklar karşısında hemen somurtmayın.   
26 Nisan 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı özgür bırakmaktan hoşlanmanıza rağmen, inisiyatifin başkalarına geçmesi korkusu içinde hareket ediyorsunuz. Otokontrolünüzün sağlam olması sizi farklı kılarken, çevrenizde daha fazla merak konusu haline getiriyor.
25 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsin, üzerinizdeki etkisini inkar etmeniz mümkün değil. Partnerinizin size olan davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Uzun süredir gitmeyi arzuladığınız yollara gidebilirsiniz. İsteklerinizde artış gözleniyor. 
24 Nisan 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi, bulunduğunuz ortamlarda iddialı bir şekilde savunacaksınız. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan çekinmeyen bir yapınız var. Çevrenizin tepkisinden korkmamalı ve bildiğinizi yapmalısınız. 
23 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir gün içindesiniz. Bugün karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi, maddi kaygılarla doğru bir şekilde belirliyorsunuz.
22 Nisan 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek, imkanlarınızı rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu