22 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Zevklere düşkünlükte artış olabilir.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili sorumluluklarınız konusunda aşırı titiz davranıyorsunuz. Hata yapmaktan çekiniyor ve düşünceleriniz toparlamak konusunda sorunlar yaşamak istemiyorsunuz. Hırslı yapınız ve sezgisel bağlarınız daha da güçlenebilir.
20 Mayıs 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğal yapınıza ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Onların görüşlerine tepki göstermeden, isteklerinizi ustaca kabul ettirebilirsiniz. Finans konularında güvenli yatırımları tercih edebilirsiniz.
19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireylerinin bazı konulardaki isteklerinin çıtası yüksek olabilir. Onların duygusal problemlerine de çare bulmak size düşebilir. Arabuluculuk size yakışacak. İletişim konusunda olumlu bir görüntü veriyorsunuz. 
18 Mayıs 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size pozitif etki yapacak, eğlenmek iyi gelecek. 
17 Mayıs 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler sizi tatmin etmeyebilir. Fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır.
16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün heyecanlarınıza neden olacak özel ilişkilerin karşınıza çıkması, sizi düşünmeye sevk edebilir. Çünkü yeni bir başlangıç için uygun günlerde değilsiniz. Fakat gireceğiniz topluluklarda tedbiri elden bırakmamalısınız.
15 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

 Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Konuşurken  sözlerinize dikkat etmelisiniz.
14 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Mantıklı ve felsefi konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız  mevcut.
13 Mayıs 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi tartarak yaşamı farklı yönlerinden görmeniz bugün işe yarayacaktır. Bulunacağınız ortamlarda çevrenizi etkilemek için olaylara pratik çözümler getirmeniz sayesinde, çevrenizdeki işlerin akışı değişebilir.
12 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliğinizi karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekebilirsiniz. Bugün inatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişileri üzebilir ve onları zor durumda bırakabilirsiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Çevreyle ilişkilerinizi sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. 
10 Mayıs 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki artışlar yüzünden otokontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmiyorsunuz. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğiniz var. 
8 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi  en iyi şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız olduğu bir gün içindesiniz. Sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. 
6 Mayıs 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı sorunları kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özellikle tartışmalardan uzak kalmalısınız.    
5 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizdeki artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Başlatacağımız çalışmalarda kendinizi ispat etme çabaları içinde olabilirsiniz. Bugün olaylara geniş bir şekilde bakmalısınız.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz. 
3 Mayıs 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Sabırlı davranışlarınızla, engeller kalkacak.
2 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı verilerle kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız. Arkadaşlarınızı yargılamaktan kaçınmalısınız.
1 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkileri gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün ailenizin yaşlı bireylerinden hala, teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır. 
30 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. Çevrenize ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını siz de fark ediyorsunuz.
29 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde  kullanacaksınız.. Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak, tarzınız.
28 Nisan 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. Balık’ta ilerleyen Mars, kendiniz kadar sıra dışı ve farklı kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. 
27 Nisan 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizde yükselme, kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki göstermemelisiniz. 
26 Nisan 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim problemleri yaşamak istemiyorsanız, olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisiniz. Yoğun duygular karşısında bocalamanız mümkün. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. İçsel bir tepki içinde olabilirsiniz.
24 Nisan 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugün sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz.
23 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem yoğun bir şekilde istismar edilmekten çekiniyorsunuz, Hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar, sizi etkilemeye başladı. Bugün kafanız karışık olabilir. 
22 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda kararsızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Özel günlerden birini yaşıyorsunuz.  
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu