22 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar sizin hatanız yüzünden büyüyecektir.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konumunuz yeni bir çalışma alanına yönelmenize neden olacak. Bugün sevdiklerinizle sohbetler yapabilir; aranızdaki birlik ve beraberliği güçlendirebilirsiniz. Çevresel paylaşımlarınız mükemmel gelişiyor. 
20 Mayıs 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşlı akrabalarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili değişikler yaşamak istiyorsanız, uygun bir gününüzdesiniz. Kendinizle ilgili fiziksel değişimler söz konusu.
19 Mayıs 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. İşlerinizle ilgili yapmanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Dengeniz bozulabilir.
18 Mayıs 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok güçlü. 
17 Mayıs 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. 
16 Mayıs 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız yine ön planda. İlişkinizi abartmak adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içinde olacaksınız. Eski dostlarınız  gündemde olacaktır.
15 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güven ihtiyacı içinde olmanız yüzünden, elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden oluyor. Sosyal yaşantınız gelişmeye devam ederken, mevcut durumlarınızı korumalı ve eski dostlarınızı kırmamalısınız. 
14 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Bugün kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlıyorsunuz.   
13 Mayıs 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Davranışlarınız yüzünden birçok iş fırsatını kaçırabilirsiniz. Size önerilen çalışmalar içinde farklı renkler yakalayabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sürekli eleştirerek bir yerlere gelmezsiniz. 
12 Mayıs 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde  kullanacaksınız.  Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak olumlu yönünüz.
11 Mayıs 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkaracak gerekli atılımları yapacaksınız.
10 Mayıs 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak çevrelerin  aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans evinizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. İdeallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. 
8 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızla ilgili yaşayacağınız değişimlere hazırlıklı gireceksiniz. Beklediğiniz durumlar sizi şaşırtmayacak. Sosyal becerinizi arttırmalısınız. Elinize geçecek fırsatları başkalarına kaptırmayın ve tepkisel olmayın. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz. Kinci yönlerinizi törpülemelisiniz.
6 Mayıs 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars, iç dünyanızı ortaya çıkarıyor. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz…
5 Mayıs 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara ihtiyacınız var. Fikir alışverişinden kazançlı çıkacağınız için, sezgileriniz sizi yeniden şekillendirecektir. 
4 Mayıs 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı hissediyorsunuz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve zıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz. İlginç bir gün.
3 Mayıs 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Kendinizi şimdiden güçlü ve sorumluluklarınızın bilincinde hissetmeniz, değişik kulvarlarda önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Sadece işlere odaklanmalısınız.  
2 Mayıs 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde istediğiniz ortak fikirlerin oluşmasınız sağlayacak gerekli şartları oluşturacaksınız. Enerjinizin oldukça yüksek olduğu, fakat çok çabuk alınganlık göstereceğiniz bir gündesiniz.
1 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi daha da arttırabilirsiniz. Bugün net olmayı denemelisiniz.
30 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki mantıklı kişilerin desteği, size önemli bir prestij kazandıracak. İş birliğine önem vereceğiniz bir gün. Değerlerinizin farkındasınız ve bugün gizliliklere gereksinim duyabilirsiniz. Sır olmayı tercih ediyorsunuz. 
29 Nisan 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.
28 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay değil. Olumsuzluklardan etkileniyorsunuz.
27 Nisan 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışması, aşkları da gündeme getirebilir. iskelet sisteminizi korumalısınız.
26 Nisan 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkisinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi özgürlüğünüz için, her türlü şartı kendinize hedef olarak belirleyebilirsiniz ve kişisel isteklerinizle sosyal konuları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.
24 Nisan 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade ederken, karşı tarafın da sizi onaylamasını beklemeniz bazen hataya neden olabilir. Yanlış anlaşılmak istemiyorsanız dikkatli olmalısınız. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, temponuzun artmasına  neden olacak.
23 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önemsiz şeylerin üzerinde fazla durmaya başladınız. Düşüncelerinizi toparlama konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın mekanik davranışlarını eleştirmemelisiniz. Engeller karşısında pes etmemelisiniz.
22 Nisan 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha çok farkına varacaksınız. Karamsarlığınızı unutun. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu