22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonuçlanmasını bkeklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme geleceği bir dönemdesiniz. 
21 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda sabit davrandığınız zaman çevrenizle ilgili olaylara çekimser davranıyorsunuz. Yollarla ilgili kazançlar gündeme gelebilir. Kuşkucu yönlerinizi törpülemelisiniz; çevrenize dikkatlice  şans vermenin  tam zamanı.
20 Mayıs 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. 
19 Mayıs 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşk ve duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak.
18 Mayıs 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz.
17 Mayıs 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken daha sakin ve temkinli olmalısınız. Yaşantınız hareketlenecek.
16 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal yaşamınızda oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekecek ve katıldığınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak.
15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yeniden yapılandırmak için, ruhsal yönü ağır basan düşünceler içine girebilirsiniz... Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Hayata pratik bir şekilde bakıyorsunuz.
14 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

 Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir dönem. İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacaksınız. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün.
13 Mayıs 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel güven ihtiyacı içinde olsanız bile, çevrenize karşı bu duygularınızı hissettirmek istemiyorsunuz. Bugün fırsatlar konusunda ısrarcı olmamalı ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerine saygı göstermeyi bilmelisiniz.  
12 Mayıs 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları yeniden gözden geçirmelisiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda, deneyimlerinizi ve bilgilerinizi kullanmak için  fırsatlar söz konusu. Gücünüzün farkındasınız. Bugün beklemekten çok sıkılıyorsunuz ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz.
10 Mayıs 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. Küçük kazalara meyillisiniz.
9 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün birçok işiniz varken kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Eski dostlarla birlikte yapacağınız gezilerden  oldukça zevk alacaksınız.
8 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenize oldukça çekici geleceksiniz. Eşiniz veya partnerinizden beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla görecek ve mutlu olacaksınız. Aşkta güç savaşına girmeyin. Bugün daha çok çevresel ilişkilerinizle gündeme geleceksiniz.
7 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Bugün, birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plana çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. 
6 Mayıs 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, daha farklı dallarda da çalışmalısınız. 
5 Mayıs 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi sorunlarınızı yeniden gözden geçirdikten sonra, asıl yapmak istediğiniz planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermiyorsunuz. Yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizde yükselme, kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz.Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki vermemelisiniz.  
3 Mayıs 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmeyi arzu etseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri, hoşunuza gidecektir. 
2 Mayıs 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel egonuzu güçlendirirken, başardığınız işler de, size cesaret veriyor. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri hızlıca yapmalısınız. 
1 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize hızla yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma hazırsınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.
30 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız;  çevrenizde sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. Güvensizlik duygunuzu yenmelisiniz. 
29 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Yaşamınıza geçirmeyi düşündüğünüz isteklerinizi gerçekleştirirken, çevrenizin  fikirlerine saygı göstermelisiniz.
28 Nisan 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, dostluklar kurmak istiyorsunuz.
27 Nisan 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda anlaşılmamakla suçlanıyorsunuz. Düşünmeden konuştuğunuz konular başınıza iş açabiliyor. Paylaşım konusunda cimri davranıyor ve işinizi hiç kimseye emanet edemiyorsunuz. Çevrenize güvenmeyi öğrenmelisiniz. 
26 Nisan 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun çalışma temponuz sayesinde istediğiniz başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi, konuya odaklanmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere yakın tavırlar içinde olmalısınız. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Zeki yönlerinizi saklamak istemediğiniz bir gerçek. Yeteneklerinizi daha da ön plana çıkaracaksınız. Beklentilerinizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isteyebilir; küçük detaylardan sıkılabilirsiniz. Seyahatler söz konusu. 
24 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İddialı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendi düşüncelerinizi savunma ortamları yaratabilirsiniz. Özgürlükçü yapınızı destekleyen kişilerle birlikte çalışmak, size motivasyon kaynağı oluyor. Çevrenizin tepkisel sözlerine aldırmayın. 
23 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için; gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Fırsatlar önemli.
22 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, tıpkı kendiniz gibi daha özverili olmasını istiyorsunuz. Egonuz ön plana çıkıyor.
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu