22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olmanız size pozotji bir enerji verecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız. 
21 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda çok hızlı hareket ediyorsunuz. Düşünmeden yaptığınız hareketlerin sonucu sizi üzmesin. Girişimci yapınız ve yenilikler ilginizi çekmesine rağmen, çevresel koşullarda daha cesaretli davranacaksınız. 
20 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zekanızı ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Yakın kan bağınız olan kişiler, kardeşler ve akrabalarla duygusal yönden ilişkiniz güçlenecek. Akşam saatlerinde onlarla birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.
19 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlarınız uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Bugün çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz. 
18 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.
17 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Yakın iş arkadaşınızın bu konudaki sözlerine önem verin. Yaratıcılığınızı engellemeyen işler yapmayı seviyorsunuz. 
16 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin yüksekliğine ve yoğunluğuna diyecek yok doğrusu. Siz de farkındasınız ve maddi konularda olağanüstü çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Bazılarınız için yakın dostlarla güzellik ve sanatsal konuları gündemde.   
15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Önce iş çabalarınız göz dolduracak ve daha sonra paranızda artış olacaktır. Maddi konularda detaylar üzerinde durmalısınız.    
14 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hissederek gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinize karşı oluşabilecek hiçbir zıt düşünce sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her türlü olaya karşı dikkatli olun.
13 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek seyrediyor. Birçok kombinasyon işlerin altına imza atacaksınız. Hırslarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Detayların ön plana çıkacağı bir gün. Çevrenizi ve kendinizi sorguluyorsunuz.
12 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 
11 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.
10 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, önemli işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar gelen teklifleri değerlendirebilirler. Engelleri aşacak cesarete sahipsiniz. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. 
8 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, iş imkanlarınız daha da çoğalacak. İş seyahatleri yapacaksınız. Terfiler ve maaş artışları söz konusu olacak. Aşk konusunda hemen karar vermemeli  ve kendinize zaman tanımalısınız. Mutlu bir dönem başlıyor.
7 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinden etkilenecek ve düşüncelerinize yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda geçmişteki tercübelerinizi örnek almalı ve korkmamalısınız.
6 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.
5 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yapınızı etkileyecek bir hareketlenme söz konusu. Bugün akıllı ve işini bilen kişilere ihtiyacınız olacak. Dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan çok daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı oluyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız... Bugün ters bir bileşke içindesiniz. 
3 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün, yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. 
2 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Aşk yaşantınız canlanıyor.
1 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak, yeni bir formüller üreteceksiniz.
30 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün sıra dışı düşüncelerinizi paylaşmak için, kendinize farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
29 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi duygusal bir şekilde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. İdealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkilerinize yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor.
28 Nisan 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 Bugün yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek; bir takım işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek.
27 Nisan 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi bir dönemdesiniz. Sorunlarınızın kendi içinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. Yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.
26 Nisan 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizde çevrenizle ilgili sorunlar size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an  çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz de karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz. Zaman içinde değişen koşulların sizi değiştirmesine izin vermeli ve olayları, mantık yönünden yola çıkarak değerlendirmelisiniz.
24 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerimizde aşırıya kaçabileceğimiz bir gün. Duygusal derinliğiniz konusunda gizemli davranmayı yeğleyebilirsiniz. Bilmediğiniz fakat öğrenmek istediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilir, yeni keşifler içinde olabilirsiniz.
23 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostlunuz sizinle görüşmek için, gerekli bağlantıları kurmak isteyecekler. Bugün hayat tarzınıza uygun kişilerle birlikte olacaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.
22 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Gazete Manşetleri
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu